Дніпропетровська обласна громадська організація
«ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ КООРДИНАЦІЙНО-ЕКСПЕРТНИЙ ЦЕНТР З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ»
На главную | В "Избранное" | E-mail    
 
Меню
  Про Центр
  Новини
  Команда
  Експерти
  Бібліотека
  Дослідження
  Публікації
  Про нас пишуть
  Партнери
  Проекти
  Експертиза
  Моніторинг
  Судові справи
  Найбільш одіозні відповіді органів влади
  Контакти
Яндекс.МетрикаКурс доллара

Погода в Украине ДРІДУ НАДУ Громадські ради

Aрхів: 2009 / 2010 Актуально
30.12.2009
ДОГО "ДКЕЦРП" отримав інформацію від Петриківської РДА, а саме: перелік розпоряджень Голови Петриківської райдержадміністрації (на 51 аркуші). Отримані матеріали розміщено на сайті для завантаження та опрацювання громадськими експертами.

Файли для завантаження:
Перелік розпоряджень Голови Петриківської райдержадміністрації.pdf

26.12.2009
На щорічних загальних зборах представників громадських організацій Дніпропетровської області було обрано 15 членів Громадської ради при Дніпропетровській обласній державні адміністрації.
Персональний склад Громадської ради при Дніпропетровській обласній державні адміністрації було сформовано за результатами рейтингового голосування, яке проводилося у відповідності до Загального положення про громадську раду при Кабінеті Міністрів України, міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2009 р. № 1302 «Про додаткові заходи щодо забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

Голову Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» Літвінова О.В. було обрано до складу Громадської ради при Дніпропетровській обласній державні адміністрації.

Представником Дніпропетровської області в Громадській раді при Кабінеті Міністрів України обрано Геца І.В., який був учасником Програми підготовки громадських експертів у 2009 р.

Також до складу Громадської ради при Дніпропетровській обласній державні адміністрації було обрано Маліка О.І., який був учасником Програми підготовки громадських експертів у 2009 р.24.12.2009
ДОГО "ДКЕЦРП" отримав інформацію від Солонянської РДА, а саме: перелік розпоряджень Голови Солонянської райдержадміністрації (на 60 аркушах). Отримані матеріали розміщено на сайті для завантаження та опрацювання громадськими експертами.

Файли для завантаження:
Перелік розпоряджень Голови Солонянської райдержадміністрації.pdf

ДОГО "ДКЕЦРП" провів прес-конференцію "ЧИ ЗДАТНА СУДОВА СИСТЕМА УКРАЇНИ ЗАХИСТИТИ ПРАВА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ". На сайті розміщено прес-реліз для завантаження.Файли для завантаження:
Прес-реліз 17.12.2009.pdf

15.12.2009
«Способна ли судебная система Украины защитить права общественных организаций»
17 декабря в 13.00 в Информационном агентстве «Время» состоится пресс-конференция
Участники пресс-конференции:
- Алексей Литвинов, председатель Днепропетровской областной организации «Днепропетровский координационно-экспертный центр по вопросам регуляторной политики»;
- Алексей Андреев, заместитель председателя Днепропетровской областной организации «Днепропетровский координационно-экспертный центр по вопросам регуляторной политики»;
- Наталия Стадничук, вице-президент Центра поддержки общественных и культурных инициатив «Тамариск».
В процессе пресс-конференции будут обсуждаться следующие вопросы:
- Нуждаются ли общественные организации в судебной защите своих прав?
- Существуют ли примеры обжалования в судебном порядке действий или бездеятельности органов власти?
- Являются ли обращения в суд единственно возможным путем защиты своих прав общественной организацией?
На пресс-конференцию приглашаются только представители СМИ.

http://vremia.in.ua
09.12.2009
ДОГО "ДКЕЦРП" отримав інформацію від Криничанської РДА, а саме: супровідний лист (на 1 аркуші) та перелік розпоряджень Голови Криничанської райдержадміністрації (на 44 аркушах). Усі отримані матеріали розміщено на сайті для завантаження та опрацювання громадськими експертами.

Файли для завантаження:
Лист Голови Криничанської райдержадміністрації.pdf
Перелік розпоряджень Голови Криничанської райдержадміністрації.pdf

07.12.2009
Новини від партнерів

Благодійна організація «Дніпровська Асоціація розвитку регіонів» проводить відбір 4 сільських районів Дніпропетровської області для участі у проекту «Впровадження механізмів співпраці трьох секторів та участі громадськості в процесі розвитку місцевої політики у Дніпропетровському регіоні», метою якого підвищити участь громадськості та посилити співпрацю трьох-секторів (місцева влада – суспільство – бізнес), а також підвищити прозорість в роботі місцевих органів влади у регіоні. Проект впроваджується в рамках проекту «The Black Sea Trust» Фонду імені Джермана Маршала за фінансовою підтримкою Агенції США з міжнародного розвитку.
В рамках проекту буде підвищені професійні стандарти серед 80 посадових осіб для кращого управління громадою разом з громадськими представниками, а також поліпшені здібності та навички 100 громадських лідерів щодо розробці, реалізації та моніторингу місцевих програм.
Представники громадського суспільства, влади і бізнесу по 20 осіб з кожного району пройдуть навчання в Школі розвитку три-секторного партнерства з питань «Визначення пріоритетів та умов для залучення громадськості щодо розвитку місцевих програм, впровадження механізмів між секторного партнерства, розвиток громадських структур та фондів громад в сільських районах, мобілізація ресурсів для вирішення суспільних проблем».
Також представники району отримають комплексну консультаційну та інформаційну підтримку щодо розробці районної програми міжсекторного партнерства.
Для участі в проекті потрібно надіслати лист-заявку на участь в проекті з зазначенням 5-7 представників робочої групи (представники місцевих рад, представники громадських і бізнес структур, місцеві активісти) з впровадження проекту в районі до 25 грудня 2009 року.

Додаткова інформація:
тел. моб. (099) 729-86-63, (067) 988-18-21 – Анастасія Добровольська,
тел./факс. – (056) 377-35-96,
вул. Гоголя 29, офіс 107.
E-mail: dard2005@gmail.com
Web-site: www.tri-sector.org.ua

02.12.2009
Розпочато проведення громадської експертизи регуляторної діяльності 5 районних державних адміністрацій Дніпропетровської області. Згідно з відмітками на повідомленнях про вручення поштового відправлення встановлено такі дати початку проведення громадської експертизи:
Нікопольська райдержадміністрація – 24.11.2009 р.
Дніпропетровська райдержадміністрація – 24.11.2009 р.
Солонянська райдержадміністрація – 24.11.2009 р.
Криничанська райдержадміністрація – 25.11.2009 р.
Петриківська райдержадміністрація – 25.11.2009 р.

Станом на 2 грудня 2009 р. ДОГО «ДКЕЦРП» було отримано 3 підтвердження про започаткування проведення громадської експертизи від:
1. Нікопольська райдержадміністрація (дата підтвердження 25.11.2009 р.)
2. Дніпропетровська райдержадміністрація (дата підтвердження 02.12.2009 р.)
3. Криничанська райдержадміністрація (дата підтвердження 02.12.2009 р.)

Чекаємо на підтвердження від Солонянської та Петриківської райдержадміністрацій. Файли для завантаження:
Запит щодо проведення громадської експертизи Солонянської райдержадміністрації.pdf


06.11.2009
Відповідно до наказу голови ДОГО "Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики" від 06.11.2009 р. № 37 "Про формування груп громадських експертів для реалізації проекту №39624" затверджено персональний склад 5 експертних груп та закріплені відповідні районні державні адміністрації:

Експертна група №1 (Солонянська районна державна адміністрація)
Шумік І.В. – керівник експертної групи
Гец І.В. – член експертної групи
Литвиненкова Т.Г. – член експертної групи

Експертна група №2 (Нікопольська районна державна адміністрація)
Тинкован О.В. – керівник експертної групи
Литвиненкова Т.Г. – член експертної групи
Єдинак Я.Б. – член експертної групи

Експертна група №3 (Дніпропетровська районна державна адміністрація)
Циганенко Ю.В. – керівник експертної групи
Стаднічук Н.В. – член експертної групи
Чумасова М.М. – член експертної групи

Експертна група №4 (Криничанська районна державна адміністрація)
Ключко Е.І. – керівник експертної групи
Жих В.В. – член експертної групи
Сухов В.Є. – член експертної групи

Експертна група №5 (Петриківська районна державна адміністрація)
Єдинак Я.Б. – керівник експертної групи
Шумік І.В. – член експертної групи
Тинкован О.В. – член експертної групи

Також визначені резервні районні державні адміністрації для проведення громадської експертизи їх регуляторної діяльності:
Софіївська районна державна адміністрація;
Магдалинівська районна державна адміністрація;
Покровська районна державна адміністраці.


6 листопада 2009 р. відбулося громадське обговорення проекту Методики проведення громадської експертизи регуляторної діяльності місцевих органів виконавчої влади.

За результатами громадського обговорення обрано 4 районні державні адміністрації Дніпропетровської області у яких буде проведено громадську експетизу регуляторної діяльності:


-Дніпропетровська районна державна адміністрація ;
-Криничанська районна державна адміністрація ;
-Солонянська районна державна адміністрація ;
-Нікопольська районна державна адміністрація.

Також за результатами громадського обговорення прийнято рішення підготувати пам'ятку громадського експерта з основними правами та обов'язками в процесі здійснення громадської експертизи.
27.10.2009
Запрошуємо до участі у громадському обговоренні
«Методики проведення громадської експертизи регуляторної діяльності місцевих органів виконавчої влади Дніпропетровської області»

До участі у громадському обговоренні Методики проведення громадської експертизи регуляторної діяльності місцевих органів виконавчої влади Дніпропетровської області запрошуються:
- представники легалізованих у встановленому чинним законодавством порядку об’єднань громадян;
- представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування;
- мешканці м. Дніпропетровська та області, які займають активну громадянську позицію.

Громадське обговорення Методики відбудеться 06 листопада 2009 р. о 15.30 в приміщенні Центру підтримки громадських і культурних ініціатив "ТАМАРИСК" за адресою:
м. Дніпропетровськ, вул. Плеханова, 2А, офіс 4.
Файли для завантаження:
Інформація про громадське обговорення.pdf21 жовтня 2009 р. відбулась запланована зустріч громадських експертів - учасників Програми підготовки громадських експертів на якій було розроблено Методику проведення громадської експертизи регуляторної діяльності місцевих органів виконавчої влади Дніпропетровської області

Файли для завантаження:
Методика проведення громадської експертизи регуляторної діяльності місцевих органів виконавчої влади Дніпропетровської області.pdf


17 жовтня 2009 р. закінчився дводенний тренінг "Порядок проведення громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади: від А до Я. За результатами тренінгу для учасників Програми підготовки громадських експертів підготовлено 17 громадських експертів.

Зараз триває робота над розробкою методики проведення громадської експертизи регуляторної діяльності місцевих органів виконавчої влади.

Чергова зустріч учасників Програми підготовки громадських експертів відбудеться 21 жовтня 2009 р. о 17.30 в приміщенні Центру підтримки громадських і культурних ініціатив "ТАМАРИСК" за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Плеханова, 2А, офіс 4.

Файли для завантаження:
Матеріали тренінгу частина 1.pdf
Матеріали тренінгу частина 2.pdf
09.10.2009
ДОГО "Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики" оголошує тендер на закупівлю обладнання для реалізації проекту №39876.

Файли для завантаження:
tender_39876.pdf

05.10.2009
Тренінг для учасників Програми підготовки громадських експертів буде проходити 16-17 жовтня 2009 р.
Підтвердити участь у тренінгу необхідно до 16.00 10 жовтня 2009 р. за телефоном: 744-42-24, або 80667766456


30 вересня 2009 року у Дніпропетровському прес-клубі реформ відбулась прес-конференція на тему: «Громадська експертиза діяльності органів виконавчої влади: від задумів до реалізації».
В ході прес-конференції журналістам було представлено пілотний проект: «Розвиток спроможності інститутів громадянського суспільства проводити експертизу регуляторної діяльності місцевих органів виконавчої влади», який виконує Дніпропетровська обласна громадська організація «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Файли для завантаження:
Прес-реліз для журналістів.pdf
28.09.2009
30 вересня 2009 року, у середу, о 10.00 годині у Дніпропетровському прес-клубі реформ відбудеться прес-конференція на тему:
«Громадська експертиза діяльності органів виконавчої влади: від задумів до реалізації».

• Наскільки реальною є громадська експертиза діяльності органів виконавчої влади?
• Наскільки відкритою та прозорою є діяльність органів виконавчої влади?
• Результати відкритого конкурсного відбору серед представників громадських організацій Дніпропетровщини для участі у Програмі підготовки громадських експертів.

Ці та інші питання обговорюватимуться в ході прес-конференції.
Також журналістам буде представлено пілотний проект: «Розвиток спроможності інститутів громадянського суспільства проводити експертизу регуляторної діяльності місцевих органів виконавчої влади», який виконує Дніпропетровська обласна громадська організація «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Учасники заходу:
- Олексій Літвінов, голова Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики»;
- Олексій Андреєв, заступник голови Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики».

* * *

Захід відбудеться в конференц-залі Дніпропетровського прес-клубу реформ за адресою: вул. Комсомольська, 8, м. Дніпропетровськ (Будинок Журналістів).

Запрошуються журналісти усіх ЗМІ.

16.09.2009
Представники ДОГО "ДКЕЦРП" взяли участь у судових засіданнях Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду з розгляду апеляційних скарг:
-Дніпропетровської міської ради на постанову Господарського суду Дніпропетровської області від 03.06.2008 р. у справі А38/79-08, до відповідача Дніпропетровської міської ради, про визнання нечинним рішення №4/8 від 06.12.2006 "Про ставки річної орендної плати за земельні ділянки";
-Дніпропетровської обласної громадської організації "Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики" на постанову Господарського суду Дніпропетровської області від 03.06.2008 р. у справі А38/80-08 за позовом до Виконавчого комітету Дніпропетровської міської ради, про визнання нечинним рішення №1123 від 23.04.2007р."Про організацію роботи щодо часткового відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб'єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію інвестиційних проектів".

15.09.2009
Відповідно до рішення конкурсної комісії програми підготовки громадських експертів (протокол № 2 від 15 вересня 2009 р.) було відібрано 15 кандидатів для участі у програмі підготовки громадських експертів для фахової підготовки щодо організації та проведення громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади.

28.07.2009
ДОГО "Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики" оголошує тендер на закупівлю обладнання для реалізації проекту №39624.

Файли для завантаження:
tender_39624.pdf

27.07.2009
Дніпропетровська обласна громадська організація "Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики" (далі - ДОГО "ДКЕЦРП") розпочала реалізацію проекту "Розвиток спроможності інститутів громадянського суспільства проводити експертизу регуляторної діяльності місцевих органів виконавчої влади", що виконується за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження" (http://www.irf.kiev.ua).

У межах даного проекту ДОГО "ДКЕЦРП" оголошує набір учасників серед представників громадських організацій Дніпропетровщини для їх фахової підготовки та підвищення спроможності щодо проведення громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади.

За результатами конкурсного відбору буде відібрано 15 учасників, які наприкінці вересня візьмуть участь у дводенному тренінгу "Порядок проведення громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади: від А до Я". Зазначений тренінг проводитимуть 2 досвідчених тренерів з провідних всеукраїнських громадських організацій, що мають відповідну кваліфікацію.

Учасники програми підготовки громадських експертів отримають роздаткові матеріали, зокрема, презентації тренерів, огляд нормативно-правової бази, аналіз існуючого вітчизняного досвіду тощо. Витрати на участь (харчування, навчання, роз даткові матеріали) покриваються за рахунок проекту.

За результатами тренінгу учасники отримають сертифікати, а також зможуть у листопаді-грудні 2009 р. взяти участь у проведенні громадської експертизи регуляторної діяльності 5 найбільш інформаційно закритих місцевих органів виконавчої влади Дніпропетровської області (Дніпропетровська обласна державна адміністрація та 22 районні державні адміністрації).

Файли для завантаження:
DCECRP_ogoloshennia_KONKURS_2009.pdf
DCECRP_zajavka_KONKURS_2009.doc
21.05.2009
Голова Центру Олексій Літвінов взяв участь у роботі розширеного виїзного засідання координаційної ради Дніпропетровської обласної державної адміністрації з питань розвитку підприємництва, яке відбулося у м. Павлоград. Відповідно до порядку денного було розглянуто інформацію про досвід організації роботи щодо сприяння розвитку малому підприємництву у м. Павлограді.

19.05.2009
Голова Центру Олексій Літвінов взяв участь у роботі круглого столу за участю заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації О.А.Любовича з питання обговорення проблем у підприємницькій діяльності.За результатами круглого столу підготовлено пропозиції щодо розвязання найбільш актуальних проблем у сфері підприємництва. Пропозиції підготовлено для розгляду на Всеукраїнському форумі «Влада і бізнес - партнери», проведення якого планується 25 травня 2009 р. у м. Київ.

18.05.2009
Голова Центру Олексій Літвінов взяв участь у відеоконференції «Впровадження в Україні Європейської стратегії інновацій та доброго врядування на місцевому рівні». Відеоконференцію було організовано Міністерством регіонального розвитку та будівництва України і Національною академією державного управління при Президентові України.

15.05.2009
Голова Центру Олексій Літвінов взяв участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Розвиток публічного адміністрування на засадах менеджменту: європейський контекст», яка проходила у Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

14.05.2009
Голова Центру Олексій Літвінов взяв участь у роботі VI регіональної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми європейської та євроатлантичної інтеграції України», яка проходила у Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

03.04.2009
Голова Центру Олексій Літвінов взяв участь у роботі  конференції «Нові інструменти реалізації потенціалу місцевого самоврядування в Україні», яка проходила у приміщенні Донецької обласної ради та була організована Фондом Конрада Аденауера, Лабораторією законодавчих ініціатив, Донецькою обласною радою та Центром законодавчих ініціатив.

30.03.2009
Голова Центру Олексій Літвінов взяв участь у роботі розширеного засідання Координаційної ради Дніпропетровської обласної державної адміністрації з питань розвитку підприємництва.

29.03.2009
Голова Центру Олексій Літвінов взяв участь у роботі Третьої (Надзвичайної) Громадської Асамблеї України «Дія громадянського суспільства в умовах державної кризи», що відбулася 29.03.2009 р. в Українському домі у Києві. За результатами обговорення до Оргкомітету ГАУ надіслано пропозиції Центру до Резолюції Третьої Асамблеї.