Дніпропетровська обласна громадська організація
«ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ КООРДИНАЦІЙНО-ЕКСПЕРТНИЙ ЦЕНТР З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ»
На главную | В "Избранное" | E-mail    
 
Меню
  Про Центр
  Новини
  Подарунок для найслабшого
  Команда
  Експерти
  Бібліотека
  Дослідження
  Публікації
  Про нас пишуть
  Партнери
  Проекти
  Експертиза
  Моніторинг
  Судові справи
  Найбільш одіозні відповіді органів влади
  Для Інститутів Громадянського Суспільства
  Для Бізнес-Асоціацій
  Для Місцевих Державних Адміністрацій
  Для Органів Місцевого Самоврядування
  Опитування «Як Ви оцінюєте результати прискореного перегляду регуляторних актів»?
  Контакти
Ресурсний центр ГУРТКурс доллара

Межбанковские курсы валют

Погода в Украине

Громадські ради


Olexiy Litvinov

ДОГО "ДКЭЦРП"

ДРІДУ НАДУ


Aрхів: 2009 / 2010 / 2011


Яндекс.Метрика


 
Актуально


22.12.2012 у Дніпропетровську пройшла міжрегіональна науково-практична конференція «Методи незаконного впливу на волевиявлення виборців і фальсифікації результатів виборів та шляхи їх нейтралізації». На конференції обговорювали такі теми:
- вибори до Верховної Ради України 2012 р., як тест на демократичність української влади;
- найбільш поширені порушення та методи незаконного впливу на волевиявлення громадян;
- роль судової гілки влади у сучасному виборчому процесі;
- створення реальних прикладів громадського контролю за прозорістю виборчого процесу для активізації громадськості під час наступних виборчих кампаній, а також дієвого контролю за діяльністю народних депутатів.
На сайті буде розміщено електронну версію матеріалів конференції.Файли для завантаження:
Збірник матеріалів конференціїУ День святого Миколая Дніпропетровська обласна громадська організація «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» спільно з газетою «Частный предприниматель» розпочинають акцію «Подарунок для найслабшого? Або як підприємцю повернути законодавство на свою користь?».

Початок акції: 19.12.2012 р. Закінчення акції: 31.03.2013 р.

Цільова аудиторія: дрібні підприємці та їх об’єднання (бізнес-асоціації), які працюють у селах, селищах та невеликих містах.

Протягом терміну проведення акції усі юридичні консультації щодо оскарження регуляторних актів, які заважають розвитку підприємництва надаються юристами ДОГО «ДКЕЦРП» безкоштовно.
Об’єктом оскарження можуть бути: рішення сільських, селищних та міських рад, їх виконавчих органів, а також розпорядження сільських, селищних та міських голів з питань встановлення місцевих податків та зборів, встановлення ставок єдиного податку, порядку благоустрою та інші регуляторні акти.

Перебіг акції буде детально висвітлюватися на сайтах газети: «Частный предприниматель» ( http://chp.com.ua ) та ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» ( http://www.dcecrp.ho.ua ).

Якщо Вас зацікавила наведена вище інформація, але Ви не знаєте з чого почати – телефонуйте, пишіть або приходьте, ми спробуємо Вам допомогти. Ми хочемо, щоб Ви знали, що є бізнес-асоціації, які захизають своїх членів та їх бізнес.

Зробіть собі справжній подарунок до Дня святого Миколая.
( Інформація про акцію на сайті газети «Частный предприниматель» )

Файли для завантаження:
Інформація про акцію.pdfДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» повідомляє, що у м. Дніпропетровску набули чинності нові правила організації та проведення виставково-ярмаркової діяльності.
Чекаємо від підприємців та профільних бізнес-асоціацій відгуків про нове регулювання.
А також запрошуємо до створення коаліції для відміни цього регуляторного акта.


Файли для завантаження:
Копія офіційно оприлюдненого документа

01.12.2012
Шановні колеги!

ДОГО "ДКЕЦРП" нагадує, що відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11 вересня 2003 р. № 1160-IV усі регуляторні органи мають затвердити плани діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік.
Затвердження планів має відбутися до 15 грудня 2012 року.
Відсутність затвердженого до 15 грудня 2012 року плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів автоматично позбавляє регуляторні органи можливості приймати регуляторні акти протягом усього 2013 р.
Прийняті або затверджені плани діяльності з підготовки проектів регуляторних актів мають бути оприлюднені протягом 10 днів з моменту затвердження. Тобто останній термін - 25 грудня 2012 року.
Протягом 2013 року експерти ДОГО "ДКЕЦРП" будуть надавати юридичну допомогу підприємціям та бізнес-асоціаціям, які оскаржуватимуть прийняті з порушенням чинного законодавства регуляторні акти. Однією з підстав для відміни регуляторного акта є його відсутність у затвердженому плані з діяльності по підготовці проектів регуляторних актів на поточний рік.
Запрошуємо усіх зацікавлених осіб до співпраці.В аналітичному звіті докладно розглянуто хід реалізації та основні результати реформи дерегулювання господарської діяльності у 2011 р. в Україні, що була проведена відповідно до Закону України «Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування» від 14 грудня 2010 р. № 2784-VI. Також проаналізовано інституційне та організаційне забезпечення реформи дерегулювання, досліджено метод прискореного перегляду регуляторних актів за методом «регуляторна гільйотина», проведено порівняльний аналіз з аналогічними реформами, що проводилися за кордоном та в Україні, висвітлено позитивні та негативні результати реформи дерегулювання господарської діяльності, визначено фактори та інституційні пастки, що негативно вплинули на результати реформи.
Видання розраховане на громадських експертів, членів громадських рад, утворених при органах влади, народних депутатів та депутатів місцевих рад, посадових осіб органів місцевого самоврядування та місцевих державних адміністрацій, підприємців, представників бізнес-асоціацій, інститутів громадянського суспільства, викладачів, студентів, аспірантів, науковців, а також на широке коло читачів, які цікавляться питаннями створення сприятливих умов для розвитку підприємництва в Україні, розвитку галузі науки «Державне управління» та підвищення ефективності й результативності діяльності органів влади.
Проведення громадського моніторингу та видання аналітичного звіту стали можливими завдяки підтримці програмою «Громадянське суспільство та належне врядування» Міжнародного фонду «Відродження» проекту № 45338 «Громадський моніторинг проведення реформи дерегулювання господарської діяльності». Погляди авторів видання можуть не збігатися з позицією Міжнародного фонду «Відродження».


Файли для завантаження:
аналітичний звіт за результатами громадського моніторингу «Реформа дерегулювання в Україні: втрачені можливості ».pdf

10.10.2012
Шановні колеги!

ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» отримала на свої запити роз’яснення від Державної служби України з питань регуляторної політики та підприємництва.
У роз’ясненні частково наведені відповіді на найбільш складні та неврегульовані аспекти здійснення державної регуляторної політики.
Експерти ДОГО «ДКЕЦРП» мають надію, що отримані роз’яснення дозволять підвищити ефективність та результативність регуляторної діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Узагальнення актуальних проблем здійснення державної регуляторної політики та подання запиту на роз’яснення стало можливим завдяки реалізації ДОГО «ДКЕЦРП» проекту «Громадський моніторинг проведення реформи дерегулювання господарської діяльності», який реалізовувався за підтримки Програми «Громадянське суспільство та належне урядування» Міжнародного фонду «Відродження».


Файли для завантаження:
Роз'яснення Держпідприємництва на запит ДОГО "ДКЕЦРП".pdf

22.08.2012
Шановні друзі підприємці (рекламісти)!

19 серпня 2012 р. закінчилося громадське обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів" (було розміщено за адресою ( http://www.kyiv-obl.gov.ua ).
Однак Держпідприємництва до 24 серпня 2012 р. приймає зауваження ( http://www.dkrp.gov.ua .
Це Ваш останній шанс покращити зазначене регулювання - не марнуйте його.

15.08.2012
Опитування «Як Ви оцінюєте результати прискореного перегляду регуляторних актів?»

У 2011 р. в Україні була проведена реформа дерегулювання, але замість покращення бізнес-клімату відбулося його суттєве погіршення. Ми ( www.dcecrp.ho.ua ) хочемо встановити, які були допущені помилки під час прискореного перегляду регуляторних актів і що треба зробити, щоб у майбутньому подібні реформи були успішними.
Просимо Вас відповісти на питання в анкеті. Відверті відповіді дозволять розробити дієві рекомендації, які у майбутньому підвищать ефективність реформ у сфері підприємництва і дозволять створити в Україні сприятливий бізнес-клімат.
Дякуємо Вам за Ваш внесок у покращення ділового клімату в Україні.

Анкету можна заповнити онлайн за цим посиланням:
Як Ви оцінюєте результати прискореного перегляду регуляторних актів?

або на сторінці:
( opros.htm )
09.08.2012
«ПРО ЩО МОВЧАТЬ НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ ВІД ВЛАДИ ТА ОПОЗИЦІЇ?»

В Україні протягом останніх двох років було анонсовано кілька важливих реформ, які вже мали дати позитивні результати. Але не всі започатковані реформи були успішними. Зазвичай, під час реформ ми робимо правильні речі, але робимо їх неправильно. Від цього й незадовільні результати, особливо коли поганий приклад демонструють народні обранці. Ми спробували дослідити реформу дерегулювання започатковану ще у 2010 р. і деякі результати презентуємо у публікації: «Про що мовчать народні депутати України від влади та опозиції?».
На думку експертів ДОГО «ДКЕЦРП» подібні питання доцільно піднімати саме напередодні виборів, щоб почути бачення та відношення майбутніх народних депутатів до цієї проблеми.
На сайті розміщено текст публікації для завантаження.Файли для завантаження:
«ПРО ЩО МОВЧАТЬ НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ ВІД ВЛАДИ ТА ОПОЗИЦІЇ?».pdfНа сайті ДОГО "ДКЕЦРП" запроваджено новий сервіс для відвідувачів.

Тепер кожен бажаючий може підписатися та отримувати новини від ДОГО "ДКЕЦРП" на свою скриньку електронної пошти.
Для підписки Вам достатньо лише ввести свій E-mail та натиснути "ПІДПИСКА НА НОВИНИ"
Усі новини від ДОГО "ДКЕЦРП", консультації, типові документи та іншу інформацію Ви будете одержувати в автоматичному режимі.

Форма знаходиться на головній сторінці, одразу після підрозділу меню "КОНТАКТИ".
Дякуємо за Ваш інтерес до нашої діяльності.
На даний час кількість підписчиків ДОГО "ДКЕЦРП" складає 1077 адрес електронної пошти.
Сподіваємося, що новий сервіс стане Вам у нагоді.

З повагою експерти ДОГО "ДКЕЦРП".6 серпня 2012 року у медіа-центрі "ДНЕПР ПОСТ" відбулася прес-конференція на тему: "Про що мовчать народні депутати України від влади та оппозиції" .
На сайті розміщено прес-реліз.Файли для завантаження:
Прес-реліз_06082012.pdf

http://dneprpost.info

http://dneprpost.info


31 липня 2012 року у прес-клубі Дніпропетровської обласної організації НСЖУ відбулася прес-конференція з приводу закінчення серії навчальних семінарів-тренінгів для посадових осіб органів місцевого самоврядування Дніпропетровщини.
Масштабне навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування Дніпропетровської області з питань реалізації державної регуляторної політики було організоване Дніпропетровською обласною громадською організацією «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» спільно з Дніпропетровською обласною державною адміністрацією, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

На сайті розміщено прес-реліз.Файли для завантаження:
Прес-реліз_31072012.pdf

27.07.2012
ПРО МАСШТАБНЕ НАВЧАННЯ ПОСАДОВЦІВ

31 липня 2012 року, у вівторок, об 11.00 годині у прес-клубі Дніпропетровської обласної організації НСЖУ відбудеться прес-конференція з приводу закінчення серії навчальних семінарів-тренінгів для посадових осіб органів місцевого самоврядування Дніпропетровщини.
Закінчилося масштабне навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування Дніпропетровської області з питань реалізації державної регуляторної політики, яке було організоване Дніпропетровською обласною громадською організацією «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» спільно з Дніпропетровською обласною державною адміністрацією, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
Наскільки питання підвищення кваліфікації посадовців, що, до речі, віднесено до пріоритетів діяльності діючого уряду та Президента України, є актуальним?
Чи допомогли 11 семінарів-тренінгів підвищити фаховий рівень близько 600 посадових осіб органів місцевого самоврядування?
Які найпоширеніші проблеми під час розробки та прийняття регуляторних актів?

На ці та інші питання відповідатимуть:
– Олексій Літвінов, голова Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики»;
– Олексій Андреєв, заступник голови Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики»;
– Світлана Котова, завідувач сектору з питань регуляторної політики Управління розвитку споживчого ринку та підприємництва Дніпропетровської облдержадміністрації.
Захід відбудеться в конференц-залі прес-клубу ДОО НСЖУ за адресою:
вул. Комсомольська, 8, м. Дніпропетровськ (Будинок Журналістів).
Запрошуються журналісти усіх ЗМІ.
На сайті розміщено прес-анонс.Файли для завантаження:
Press_anons_31072012.pdf23 липня 2012 р. на базі Нікопольської райдержадміністрації відбувся останній семінар-тренінг для посадових осіб місцевого самоврядування м.Нікополь, м.Орджонікідзе, м. Марганець, Нікопольського та Апостолівського районів. Під час семінару-тренінгу були розглянуті найбільш актуальні питання з якими стикнулися посадовці під час здійснення регуляторної діяльності, також учасники отримали вичерпні консультації щодо більшості практичних питань.
Семінари-тренінги «Здійснення державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування» проводяться Дніпропетровською обласною громадською організацією «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» спільно із Дніпропетровською обласною державною адміністрацією, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» (проект 44583 «Оцінка впливу регуляторної діяльності органів місцевого самоврядування Дніпропетровської області на розвиток підприємництва та її удосконалення»).
Завдяки сприянню Дніпропетровської обласної державної адміністрації в області було проведено 11 подібних семінарів-тренінгів. Під час семінарів-тренінгів близько 600 посадових осіб органів місцевого самоврядування пройшли навчання з основ реалізації державної регуляторної політики. Семінари-тренінги дозволили охопити сільські, селищні та міські ради з усіх 22 районів Дніпропетровської області, 13 міст обласного значення та 7 міст районного значення. Участь у семінарах-тренінгах взяли представники з понад 368 органів місцевого самоврядування (сільські, селищні та міські ради).

На сайті розміщено електронну версію матеріалів для учасників семінару-тренінгу.Файли для завантаження:
Презентація «Здійснення державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування».ppsПосадові особи органів місцевого самоврядування Дніпропетровщини підвищують свою кваліфікацію з питань ефективної реалізації державної регуляторної політики

20 липня 2012 р. на базі Дніпропетровської міської ради пройшов семінар-тренінг для посадових осіб місцевого самоврядування Дніпропетровського та Синельниківського районів, державних службовців Дніпропетровської райдержадміністрації та Дніпропетровської облдержадміністрації. Під час семінару-тренінгу були розглянуті найбільш актуальні питання з якими стикнулися посадовці під час здійснення регуляторної діяльності, також учасники отримали вичерпні консультації щодо більшості практичних питань.
Семінари-тренінги «Здійснення державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування» проводяться Дніпропетровською обласною громадською організацією «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» спільно із Дніпропетровською обласною державною адміністрацією, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» (проект 44583 «Оцінка впливу регуляторної діяльності органів місцевого самоврядування Дніпропетровської області на розвиток підприємництва та її удосконалення»).
Завдяки сприянню Дніпропетровської обласної державної адміністрації в області буде проведено 11 подібних семінарів-тренінгів. Під час семінарів-тренінгів близько 440 посадових осіб органів місцевого самоврядування пройдуть навчання з основ реалізації державної регуляторної політики. Семінари-тренінги дозволять охопити 22 райони Дніпропетровської області, 13 міст обласного значення та 7 міст районного значення. Участь у семінарах-тренінгах візьмуть представники з понад 350 органів місцевого самоврядування (сільські, селищні та міські ради).

На сайті розміщено електронну версію матеріалів для учасників семінару-тренінгу.Файли для завантаження:
Презентація «Здійснення державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування».ppsПосадові особи органів місцевого самоврядування Дніпропетровщини підвищують свою кваліфікацію з питань ефективної реалізації державної регуляторної політики

19 липня 2012 р. на базі Васильківської райдержадміністрації пройшов семінар-тренінг для посадових осіб місцевого самоврядування Васильківського та Покровського районів. Під час семінару-тренінгу були розглянуті найбільш актуальні питання з якими стикнулися посадовці під час здійснення регуляторної діяльності, також учасники отримали вичерпні консультації щодо більшості практичних питань.
Семінари-тренінги «Здійснення державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування» проводяться Дніпропетровською обласною громадською організацією «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» спільно із Дніпропетровською обласною державною адміністрацією, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» (проект 44583 «Оцінка впливу регуляторної діяльності органів місцевого самоврядування Дніпропетровської області на розвиток підприємництва та її удосконалення»).
Завдяки сприянню Дніпропетровської обласної державної адміністрації в області буде проведено 11 подібних семінарів-тренінгів. Під час семінарів-тренінгів близько 440 посадових осіб органів місцевого самоврядування пройдуть навчання з основ реалізації державної регуляторної політики. Семінари-тренінги дозволять охопити 22 райони Дніпропетровської області, 13 міст обласного значення та 7 міст районного значення. Участь у семінарах-тренінгах візьмуть представники з понад 350 органів місцевого самоврядування (сільські, селищні та міські ради).

На сайті розміщено електронну версію матеріалів для учасників семінару-тренінгу.Файли для завантаження:
Презентація «Здійснення державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування».ppsПосадові особи органів місцевого самоврядування Дніпропетровщини підвищують свою кваліфікацію з питань ефективної реалізації державної регуляторної політики

18 липня 2012 р. на базі Петропавлівської райдержадміністрації пройшов семінар-тренінг для посадових осіб місцевого самоврядування м.Першотравенськ, Петропавлівського та Межівського районів. Під час семінару-тренінгу були розглянуті найбільш актуальні питання з якими стикнулися посадовці під час здійснення регуляторної діяльності, також учасники отримали вичерпні консультації щодо більшості практичних питань.
Семінари-тренінги «Здійснення державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування» проводяться Дніпропетровською обласною громадською організацією «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» спільно із Дніпропетровською обласною державною адміністрацією, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» (проект 44583 «Оцінка впливу регуляторної діяльності органів місцевого самоврядування Дніпропетровської області на розвиток підприємництва та її удосконалення»).
Завдяки сприянню Дніпропетровської обласної державної адміністрації в області буде проведено 11 подібних семінарів-тренінгів. Під час семінарів-тренінгів близько 440 посадових осіб органів місцевого самоврядування пройдуть навчання з основ реалізації державної регуляторної політики. Семінари-тренінги дозволять охопити 22 райони Дніпропетровської області, 13 міст обласного значення та 7 міст районного значення. Участь у семінарах-тренінгах візьмуть представники з понад 350 органів місцевого самоврядування (сільські, селищні та міські ради).

На сайті розміщено електронну версію матеріалів для учасників семінару-тренінгу.Файли для завантаження:
Презентація «Здійснення державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування».ppsПосадові особи органів місцевого самоврядування Дніпропетровщини підвищують свою кваліфікацію з питань ефективної реалізації державної регуляторної політики

17 липня 2012 р. на базі Павлоградської міської ради пройшов семінар-тренінг для посадових осіб місцевого самоврядування м.Павлоград, м.Тернівка, Павлоградського та Юріївського районів. Під час семінару-тренінгу були розглянуті найбільш актуальні питання з якими стикнулися посадовці під час здійснення регуляторної діяльності, також учасники отримали вичерпні консультації щодо більшості практичних питань.
Семінари-тренінги «Здійснення державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування» проводяться Дніпропетровською обласною громадською організацією «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» спільно із Дніпропетровською обласною державною адміністрацією, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» (проект 44583 «Оцінка впливу регуляторної діяльності органів місцевого самоврядування Дніпропетровської області на розвиток підприємництва та її удосконалення»).
Завдяки сприянню Дніпропетровської обласної державної адміністрації в області буде проведено 11 подібних семінарів-тренінгів. Під час семінарів-тренінгів близько 440 посадових осіб органів місцевого самоврядування пройдуть навчання з основ реалізації державної регуляторної політики. Семінари-тренінги дозволять охопити 22 райони Дніпропетровської області, 13 міст обласного значення та 7 міст районного значення. Участь у семінарах-тренінгах візьмуть представники з понад 350 органів місцевого самоврядування (сільські, селищні та міські ради).

На сайті розміщено електронну версію матеріалів для учасників семінару-тренінгу.Файли для завантаження:
Презентація «Здійснення державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування».ppsПосадові особи органів місцевого самоврядування Дніпропетровщини підвищують свою кваліфікацію з питань ефективної реалізації державної регуляторної політики

16 липня 2012 р. на базі Новомосковської міської ради пройшов семінар-тренінг для посадових осіб місцевого самоврядування м. Новомосковська та Новомосковського району. Під час семінару-тренінгу були розглянуті найбільш актуальні питання з якими стикнулися посадовці під час здійснення регуляторної діяльності, також учасники отримали вичерпні консультації щодо більшості практичних питань.
Семінари-тренінги «Здійснення державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування» проводяться Дніпропетровською обласною громадською організацією «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» спільно із Дніпропетровською обласною державною адміністрацією, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» (проект 44583 «Оцінка впливу регуляторної діяльності органів місцевого самоврядування Дніпропетровської області на розвиток підприємництва та її удосконалення»).
Завдяки сприянню Дніпропетровської обласної державної адміністрації в області буде проведено 11 подібних семінарів-тренінгів. Під час семінарів-тренінгів близько 440 посадових осіб органів місцевого самоврядування пройдуть навчання з основ реалізації державної регуляторної політики. Семінари-тренінги дозволять охопити 22 райони Дніпропетровської області, 13 міст обласного значення та 7 міст районного значення. Участь у семінарах-тренінгах візьмуть представники з понад 350 органів місцевого самоврядування (сільські, селищні та міські ради).

На сайті розміщено електронну версію матеріалів для учасників семінару-тренінгу.Файли для завантаження:
Презентація «Здійснення державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування».ppsПосадові особи органів місцевого самоврядування Дніпропетровщини підвищують свою кваліфікацію з питань ефективної реалізації державної регуляторної політики

13 липня 2012 р. на базі Солонянської райдержадміністрації пройшов семінар-тренінг для посадових осіб місцевого самоврядування Солонянського та Томаківського районів. Під час семінару-тренінгу були розглянуті найбільш актуальні питання з якими стикнулися посадовці під час здійснення регуляторної діяльності, також учасники отримали вичерпні консультації щодо більшості практичних питань.
Семінари-тренінги «Здійснення державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування» проводяться Дніпропетровською обласною громадською організацією «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» спільно із Дніпропетровською обласною державною адміністрацією, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» (проект 44583 «Оцінка впливу регуляторної діяльності органів місцевого самоврядування Дніпропетровської області на розвиток підприємництва та її удосконалення»).
Завдяки сприянню Дніпропетровської обласної державної адміністрації в області буде проведено 11 подібних семінарів-тренінгів. Під час семінарів-тренінгів близько 440 посадових осіб органів місцевого самоврядування пройдуть навчання з основ реалізації державної регуляторної політики. Семінари-тренінги дозволять охопити 22 райони Дніпропетровської області, 13 міст обласного значення та 7 міст районного значення. Участь у семінарах-тренінгах візьмуть представники з понад 350 органів місцевого самоврядування (сільські, селищні та міські ради).

На сайті розміщено електронну версію матеріалів для учасників семінару-тренінгу.Файли для завантаження:
Презентація «Здійснення державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування».ppsПосадові особи органів місцевого самоврядування Дніпропетровщини підвищують свою кваліфікацію з питань ефективної реалізації державної регуляторної політики

12 липня 2012 р. на базі Петриківської райдержадміністрації пройшов семінар-тренінг для посадових осіб місцевого самоврядування Петриківського, Магдалинівського та Царичанського районів. Під час семінару-тренінгу були розглянуті найбільш актуальні питання з якими стикнулися посадовці під час здійснення регуляторної діяльності, також учасники отримали вичерпні консультації щодо більшості практичних питань.
Семінари-тренінги «Здійснення державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування» проводяться Дніпропетровською обласною громадською організацією «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» спільно із Дніпропетровською обласною державною адміністрацією, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» (проект 44583 «Оцінка впливу регуляторної діяльності органів місцевого самоврядування Дніпропетровської області на розвиток підприємництва та її удосконалення»).
Завдяки сприянню Дніпропетровської обласної державної адміністрації в області буде проведено 11 подібних семінарів-тренінгів. Під час семінарів-тренінгів близько 440 посадових осіб органів місцевого самоврядування пройдуть навчання з основ реалізації державної регуляторної політики. Семінари-тренінги дозволять охопити 22 райони Дніпропетровської області, 13 міст обласного значення та 7 міст районного значення. Участь у семінарах-тренінгах візьмуть представники з понад 350 органів місцевого самоврядування (сільські, селищні та міські ради).

На сайті розміщено електронну версію матеріалів для учасників семінару-тренінгу.Файли для завантаження:
Презентація «Здійснення державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування».ppsПосадові особи органів місцевого самоврядування Дніпропетровщини підвищують свою кваліфікацію з питань ефективної реалізації державної регуляторної політики

11 липня 2012 р. на базі Криворізької міської ради (у приміщенні Дзержинської районної ради м. Кривий Ріг) пройшов семінар-тренінг для посадових осіб місцевого самоврядування м. Кривий Ріг, Криворізького, Широківського та Софіївського районів. Під час семінару-тренінгу були розглянуті найбільш актуальні питання з якими стикнулися посадовці під час здійснення регуляторної діяльності, також учасники отримали вичерпні консультації щодо більшості практичних питань.
Семінари-тренінги «Здійснення державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування» проводяться Дніпропетровською обласною громадською організацією «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» спільно із Дніпропетровською обласною державною адміністрацією, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» (проект 44583 «Оцінка впливу регуляторної діяльності органів місцевого самоврядування Дніпропетровської області на розвиток підприємництва та її удосконалення»).
Завдяки сприянню Дніпропетровської обласної державної адміністрації в області буде проведено 11 подібних семінарів-тренінгів. Під час семінарів-тренінгів близько 440 посадових осіб органів місцевого самоврядування пройдуть навчання з основ реалізації державної регуляторної політики. Семінари-тренінги дозволять охопити 22 райони Дніпропетровської області, 13 міст обласного значення та 7 міст районного значення. Участь у семінарах-тренінгах візьмуть представники з понад 350 органів місцевого самоврядування (сільські, селищні та міські ради).

На сайті розміщено електронну версію матеріалів для учасників семінару-тренінгу.Файли для завантаження:
Презентація «Здійснення державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування».ppsПосадові особи органів місцевого самоврядування Дніпропетровщини підвищують свою кваліфікацію з питань ефективної реалізації державної регуляторної політики

10 липня 2012 р. на базі Верхньодніпровської райдержадміністрації пройшов семінар-тренінг для посадових осіб місцевого самоврядування м. Вільногірськ, м. Жовті Води, Верхньодніпровського та П’ятихатського районів. Під час семінару-тренінгу були розглянуті найбільш актуальні питання з якими стикнулися посадовці під час здійснення регуляторної діяльності, також учасники отримали вичерпні консультації щодо більшості практичних питань.
Семінари-тренінги «Здійснення державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування» проводяться Дніпропетровською обласною громадською організацією «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» спільно із Дніпропетровською обласною державною адміністрацією, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» (проект 44583 «Оцінка впливу регуляторної діяльності органів місцевого самоврядування Дніпропетровської області на розвиток підприємництва та її удосконалення»).
Завдяки сприянню Дніпропетровської обласної державної адміністрації в області буде проведено 11 подібних семінарів-тренінгів. Під час семінарів-тренінгів близько 440 посадових осіб органів місцевого самоврядування пройдуть навчання з основ реалізації державної регуляторної політики. Семінари-тренінги дозволять охопити 22 райони Дніпропетровської області, 13 міст обласного значення та 7 міст районного значення. Участь у семінарах-тренінгах візьмуть представники з понад 350 органів місцевого самоврядування (сільські, селищні та міські ради).

На сайті розміщено електронну версію матеріалів для учасників семінару-тренінгу.Файли для завантаження:
Презентація «Здійснення державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування».ppsПосадові особи органів місцевого самоврядування Дніпропетровщини підвищують свою кваліфікацію з питань ефективної реалізації державної регуляторної політики

9 липня 2012 р. на базі Дніпродзержинської міської ради пройшов семінар-тренінг для посадових осіб місцевого самоврядування м. Дніпродзержинська та Криничанського району. Під час семінару-тренінгу були розглянуті найбільш актуальні питання з якими стикнулися посадовці під час здійснення регуляторної діяльності, також учасники отримали вичерпні консультації щодо більшості практичних питань.
Семінари-тренінги «Здійснення державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування» проводяться Дніпропетровською обласною громадською організацією «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» спільно із Дніпропетровською обласною державною адміністрацією, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» (проект 44583 «Оцінка впливу регуляторної діяльності органів місцевого самоврядування Дніпропетровської області на розвиток підприємництва та її удосконалення»).
Завдяки сприянню Дніпропетровської обласної державної адміністрації в області буде проведено 11 подібних семінарів-тренінгів. Під час семінарів-тренінгів близько 440 посадових осіб органів місцевого самоврядування пройдуть навчання з основ реалізації державної регуляторної політики. Семінари-тренінги дозволять охопити 22 райони Дніпропетровської області, 13 міст обласного значення та 7 міст районного значення. Участь у семінарах-тренінгах візьмуть представники з понад 350 органів місцевого самоврядування (сільські, селищні та міські ради).

На сайті розміщено електронну версію матеріалів для учасників семінару-тренінгу.Файли для завантаження:
Презентація «Здійснення державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування».pps5 липня 2012 р. на офіційному веб-сайті Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» (www.dcecrp.ho.ua) розміщено п'яте видання із серії «Громадянське суспільство: досвід, професіоналізм, відповідальність» - практичний посібник «Здійснення державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування».
Видання розраховане на представників інститутів громадянського суспільства, бізнес-асоціацій, працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, викладачів, студентів, аспірантів, науковців, а також на широке коло читачів, які цікавляться питаннями ефективної реалізації державної регуляторної політики, створення дієвого діалогу між бізнесом, владою і громадськістю.
Видання практичного посібника стало можливим завдяки підтримці програмою «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження». Погляди авторів видання можуть не збігатися з позицією Міжнародного фонду «Відродження».
На сайті розміщено електронну версію практичного посібника для завантаження.Файли для завантаження:
практичний посібник «Здійснення державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування».pdf

21.06.2012
Посадові особи органів місцевого самоврядування Дніпропетровщини отримають знання з основ та практики ефективної реалізації державної регуляторної політики

Дніпропетровська обласна громадська організація «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» спільно із Дніпропетровською міською радою, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» (проект 44583 «Оцінка впливу регуляторної діяльності органів місцевого самоврядування Дніпропетровської області на розвиток підприємництва та її удосконалення») розпочала проведення кущових семінарів-тренінгів «Здійснення державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування».
Участь у семінарі взяли понад 50 керівників департаментів, управлінь та відділів Дніпропетровської міської ради та її виконавчого комітету, а також посадові особи відповідальні за розробку і прийняття регуляторних актів. Даний семінар-тренінг засвідчив актуальність теми належного здійснення державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування.
Завдяки підтримці Дніпропетровської обласної державної адміністрації в області протягом липня 2012 р. буде проведено 11 подібних семінарів-тренінгів. Під час семінарів-тренінгів близько 440 посадових осіб органів місцевого самоврядування пройдуть навчання з основ реалізації державної регуляторної політики, що дозволить підвищити ефективність діяльності відповідних органів влади з упровадження реформ ініційованих Президентом України В.Ф. Януковичем. Семінари-тренінги дозволять охопити 22 райони Дніпропетровської області, 13 міст обласного значення та 7 міст районного значення. Загальна кількість органів місцевого самоврядування, що візьмуть участь у семінарах-тренінгах перевищує 350 одиниць (сільські, селищні та міські ради).
Протягом 2011-2012 років експерти ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» приймали активну участь у проведенні прискореного перегляду регуляторних актів прийнятих посадовими особами та органами місцевого самоврядування, а також надавали безкоштовні консультації місцевим державним адміністраціям та органам місцевого самоврядування Дніпропетровської області з питань ефективної реалізації державної регуляторної політики.
За результатами діяльності проведеної експертами ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» в межах реалізації проекту «Оцінка впливу регуляторної діяльності органів місцевого самоврядування Дніпропетровської області на розвиток підприємництва та її удосконалення» було підготовлено практичний посібник для посадових осіб органів місцевого самоврядування. Автори сподіваються, що практичний посібник стане настільною книгою та буде активно використовуватися посадовими особами місцевого самоврядування під час розробки та прийняття регуляторних актів.
Розробники тренінгового курсу упевнені, що подібне підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування дозволить налагодити більш тісну та плідну співпрацю цих органів із місцевими державними адміністраціями.
Практичний посібник «Здійснення державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування» буде розміщено у мережі Інтернет для вільного завантаження.
Мега-встреча Всеукраинского «Ланос-клуба» в Днепропетровске
В воскресенье, 29 апреля 2012 г. в 10.00, на Фестивальном причале в Днепропетровске состоится открытие 9-ой Мега-встречи Всеукраинского «Ланос-клуба».
С 10.00 до 15.00 на Фестивальном причале, в самом сердце Днепропетровска будут проводиться конкурсы для жителей и гостей города.
Члены «Ланос-клуба», который объединил более 20 тысяч владельцев, приедут со всей Украины в Днепропетровск для того, что бы выяснить, чья машина является лучшей в следующих номинациях:
– лучший внешний тюнинг;
– лучший внутренний тюнинг;
– лучший автозвук;
– лучший клубный автомобиль;
– лучшее техническое решение и т.п.
Только на 9-ой Мега-встрече «Ланос-клуба» жители и гости Днепропетровска смогут открыть для себя ранее неизвестные стороны этого поистине народного автомобиля. Участники мега-встречи смогут удивить даже искушенных автовладельцев своими техническими разработками и дизайнерскими решениями воплощенными в реальных автомобилях. Только здесь Вы сможете увидеть Ланос с объемом двигателя от 2,0 до 3,0 л., лучшие дизайнерские решения, а также автомобили чемпионов Украины по автозвуку.
После окончания официальной части колонна автомобилей «Ланос-клуба» объединит два берега Днепра и всю Украину. Организаторы и члены «Ланос-клуба» искренне приглашают всех жителей и гостей города на этот праздник.
Устройте себе праздник, присоединяйтесь к нам!
Приходите в воскресенье 29.04.2012 г. на Фестивальный причал в Днепропетровске.

Оргкомитет 9-ой Мега-встречи «Ланос-клуба» в Днепропетровске
Тел.: 066 77 66 456
На офіційному веб-сайті Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» (www.dcecrp.ho.ua) розміщено четверте видання із серії «Громадянське суспільство: досвід, професіоналізм, відповідальність» - аналітичний звіт за результатами моніторингу «Інформаційне наповнення офіційних веб-сторінок органів влади: від декларування до виконання».
Видання розраховане на представників інститутів громадянського суспільства, бізнес-асоціацій, працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, викладачів, студентів, аспірантів, науковців, а також на широке коло читачів, які цікавляться питаннями відкритості та прозорості діяльності органів влади.
В аналітичному звіті наведені результати моніторингу рівня інформаційної відкритості місцевих органів виконавчої влади, на прикладі аналізу наповнення їх офіційних веб-сторінок в мережі Інтернет. Визначено основні проблеми в інформаційному наповненні веб-сторінок органів влади. Зроблено висновки про загальний рівень інформаційної відкритості місцевих органів виконавчої влади, рівень виконання ними вимог чинного законодавства.
Проведення моніторингу та видання аналітичного звіту стало можливим завдяки підтримки програмою «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження» проекту № 42762 «Захист прав громадян на доступ до інформації про діяльність органів влади». Погляди авторів видання можуть не збігатися з позицією Міжнародного фонду «Відродження».
На сайті розміщено електронну версію аналітичного звіту для завантаження.Файли для завантаження:
Аналітичний звіт "Інформаційне наповнення офіційних веб-сторінок органів влади: від декларування до виконання».pdf

25.01.2012
Інформаційне наповнення сайтів органів влади: від декларування до виконання

Протягом 2011 р. Дніпропетровська обласна громадська організація «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики», за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», здійснювала реалізацію виконання проекту «Захист прав громадян на доступ до інформації про діяльність органів влади».
Завдяки реалізації даного проекту було проведено громадський моніторинг інформаційного наповнення більше ніж 170 офіційних веб-сторінок органів виконавчої влдаи України. Результати громадського моніторингу підтвердили припущення експертів про те, що офіційні сайти органів виконавчої влади далекі від ідеалу й зазвичай на них відсутня обов’язкова інформація, розміщення якої чітко регламентовано діючим в Україні законодавством. Про те, що «знайшли» і чого «не знайшли» експерти на офіційних веб-сторінках органів влади буде йти мова 30 січня 2012 р. на прес-конференції в Інформаційному агентстві «ВРЕМЯ».
За результатами громадського моніторингу експерти Центру підготували аналітичний звіт «Інформаційне наповнення офіційних веб-сторінок органів влади: від декларування до виконання» в якому представлені основні результати моніторингу.
Більше інформації на сайті ІА "ВРЕМЯ" ( http://www.vremia.in.ua ).


Зміни у законодавстві

З 13 січня 2012 р. в Україні набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо процедури встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги» від 22 грудня 2011 року № 4231-VI. Цим законом внесено зміни до ст. 3 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11 вересня 2003 р. № 1160-IV.
Відповідно до внесених змін розширено перелік регуляторної діяльності на яку не поширюється дія Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», зокрема, з під дії закону виведені «акти, якими встановлюються ціни/тарифи на житлово-комунальні послуги».
Таким чином громадськість була позбавлена реального механізму участі у формуванні тарифної політики на житлово-комунальні послуги, доступу до інформації про їх формування та реальний стан і проблеми у зазначеній сфері.
Подібна практика виведення з під дії Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» окремих видів діяльності органів влади може призвести до знищення ефективного і результативного інструменту участі громадян в управлінні державними справами.

Більше інформації на форумі "Регуляторна політика" ( http://www.dcecrp.ho.ua ).


Дніпропетровська обласна громадська організація «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» вітає своїх членів, експертів, друзів, колег і партнерів з Новим 2012 роком.

Бажаємо здійснення всіх мрій
В Новому 2012 Році
Щоб щастя дарувало дотик свій
На кожнім Вашім кроці
Щоб любі, рідні і близькі
Вас завжди оберігали
І обранці щоб Ваші
Вас любили і кохали
Щоб завжди приходив успіх
В усіх справах та починаннях
І не скупився Дід Мороз
На подарунки й побажання.

Ще раз з Новим 2012 роком та Різдвом Христовим!!!