Дніпропетровська обласна громадська організація
«ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ КООРДИНАЦІЙНО-ЕКСПЕРТНИЙ ЦЕНТР З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ»
На главную | В "Избранное" | E-mail    
 
М Е Н Ю
  Про Центр
  Новини
  Подарунок для найслабшого
  Команда
  Експерти
  Бібліотека
  Дослідження
  Публікації
  Про нас пишуть
  Партнери
  Проекти
  Експертиза
  Моніторинг
  Судові справи
  Найбільш одіозні відповіді органів влади
  Для Інститутів Громадянського Суспільства
  Для Бізнес-Асоціацій
  Для Місцевих Державних Адміністрацій
  Для Органів Місцевого Самоврядування
  Паспорти автобусних маршрутів м. Дніпропетровська
  Контакти
Ресурсний центр ГУРТКурс доллара

Межбанковские курсы валют

Погода в Украине

Громадські ради


ДОГО "ДКЭЦРП"

ДРІДУ НАДУ


Aрхів: 2009 / 2010 / 2011 / 2012 / 2013


Яндекс.Метрика


 Н О В И Н И


Прес-конференція "АКТИВНА УЧАСТЬ ГРОМАДСЬКОСТІ ЯК ЗАПОРУКА ПРИЙНЯТТЯ АНТИКОРУПЦІЙНОГО ПАКЕТУ?"

Такою була тема прес-конференції, яка відбулась у прес-клубі ДОО НСЖУ 9 жовтня 2014 року. Представники громадських організацій, які брали участь в розробці Антикорупційного пакету, розповіли про те, як зміняться підходи до боротьби з корупцією у разі прийняття законів.За даними моніторингового дослідження, яке проводить Transparency International, за індексом сприйняття корупції серед 176 країн світу Україна посідає 144 місце. Як зазначив адміністративний директор ГО «Transparency International Україна», координатор національної моніторингової кампанії «Декларації без декорацій» Анатолій Стоян, є два фактори, які визначають стан корупції в Україні: зовнішній і внутрішній: «Зовнішні прояви корупції в Україні – це процвітання хабарництва, це те, що сьогодні важко працювати бізнесу, складно з іноземними інвестиціями. Стан внутрішнього фактору демонструють результати моніторингової кампанії «Декларації без декорацій», яку ми проводили з листопада 2013 року».

Анатолій Стоян розповів, що національна кампанія «Декларації без декорацій» дослідила стиль життя високопосадовців на його відповідність змісту майнових декларацій за 2011-2013 роки. Аудиту підлягали 405 високопосадовців (міністри, голови ОДА та міських рад, міські голови та всі їхні заступники). За результатами моніторингу було встановлено, що у 69 посадовців фактичний стиль життя значно перевищував задекларовані статки. Так, у середньому, міністр жив у 30 разів краще, ніж це дозволяли офіційні доходи. У губернаторів невідповідність перевищувала 16 разів, а у мерів обласних центрів - 8-10 разів. Зараз громадські активісти разом з журналістами-розслідувачами збирають інформацію на нових урядовців.

Голова Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» Олексій Літвінов наголосив, що моніторинг декларацій – це була ініціатива громадськості. Адже невідповідність реального стилю життя багатьох посадовців офіційним доходам очевидна. І самих розмов про корупцію без фактів недостатньо, щоб притягти до відповідальності. «Ініціативу, яку започаткувала Transparency International, підтримала і наша громадська організація. Взагалі до моніторингу долучились 40 громадських організацій, журналістські агенції, розслідувальники. Завдяки спільним зусиллям створено банк даних декларацій державних службовців 2011-2013 років. Відтак, ми маємо можливість порівняти задекларовані статки, приміром, мера Дніпропетровська чи колишнього губернатора за кілька років», - розповів Олексій Літвінов.

Громадські моніторинги дозволили викрити лише верхівку корупційного айсбергу. Використовуючи свій досвід та результати досліджень громадські організації спільно із міністерством юстиції та профільним парламентським комітетом розробили Антикорупційний пакет законів. 7 жовтня 2014 року під загрозою бути закиданими гнилими томатами народні депутати України прийняли у першому читанні частину законопроектів Антикорупційного пакету.


Файли для завантаження:
Прес-реліз.pdf


Більш детальна інформація на сторінці у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/NGO.DCECRP.
Прес-конференція "Чи зменшать рівень корупції в Україні закони, розроблені громадськими активістами?"

Громадські експерти заявили, що першочерговими антикорупційними реформами в Україні мають стати: створення Національного антикорупційного бюро, прийняття Антикорупційної стратегії України на 2014-2016 рр та регулювання політики конфлікту інтересів.

9 жовтня 2014 року в Дніпропетровську під час прес-конференції громадські експерти антикорупційного напрямку представили план першочергових антикорупційних реформ України, розроблених ними. Деякі з цих законопроектів 7 жовтня були ухвалені в першому читанні Верховною Радою України. Після Революції Гідності громадський сектор отримав унікальних шанс творити законодавчі зміни в державі та просувати їх. Громадські експерти з кожної галузі об’єдналися в робочі групи та присвятили 9 місяців роботи розробці необхідних законопроектів, які покликані реанімувати Україну та її економіку після засилля корупціонерів колишнього владного режиму. Антикорупційна група при «Реанімаційному пакеті реформ» в координації з Transparency International Україна розробила першочергові законопроекти, які базуються на міжнародних стандартах та покликані реформувати антикорупційну політику України.

Захід здійснено за підтримки: Міжнародного Фонду «Відродження» та Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

Файли для завантаження:
Прес-реліз Transparency International Україна.pdf


Більш детальна інформація на сторінці у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/NGO.DCECRP.


Міжрегіональна науково-практична конференція «ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА»

12 вересня 2014 р. у м. Дніпропетровську пройшла міжрегіональна науково-практична конференція «Громадський контроль: теорія та практика».

Участь у конференції взяли представники аналітичних центрів, інститутів громадянського суспільства, бізнес-асоціацій, науковці, аспіранти, студенти, представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Основні тези доповідей учасників міжрегіональної науково-практичної конференції оприлюднені у збірнику матеріалів.

Також у збірнику подано матеріали та результати громадського моніторингу діляьності органів виокнавчої влдаи та органів місцевого самоврядування.

Мета даного збірника матеріалів науково-практичної конференції – дати представникам аналітичних центрів та інститутів громадянського суспільства необхідні теоретичні знання та практичні приклади успішної організації та проведення громадського моніторингу, експертизи й громадської оцінки діяльності органів влади та її вдосконалення.

За задумом авторів, матеріали збірника матеріалів науково-практичної конференції мають дати поштовх об’єднанню зусиль і ресурсів аналітичних центрів та громадських організацій для вироблення стратегічного плану дій, пріоритетів та основних завдань на шляху удосконалення інструментів громадського контролю в Україні.

Проведення міжрегіональної науково-практичної конференції «Громадський контроль: теорія та практика» та видання цього збірника матеріалів конференції стало можливим завдяки підтримці Міжнародним фондом «Відродження» та Представництвом Світового банку в Україні проекту № 47698 «Запровадження громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування Дніпропетровської, Тернопільської та Чернігівської областей з надання муніципальних послуг».

Більш детальна інформація на сторінці у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/NGO.DCECRP.
Файли для завантаження:
Резолюція за результатами круглого столу.pdf

Матеріали міжрегіональної науково-практичної конференції.pdf


Міжрегіональна науково-практична конференція «ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА»

ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики», ГО «Інститут Громадської Експертизи», ГО «Громадський захист» проводять міжрегіональну науково-практичну конференцію «Громадський контроль: теорія та практика», яка пройде 12 вересня 2014 р. у м. Дніпропетровську.

Мета конференції:
Створення площадки для діалогу між науковцями, представниками інститутів громадянського суспільства, аналітичних центрів та органів влади для систематизації результатів теоретичних досліджень та досвіду практичного використання інструментів громадського контролю в Україні, оприлюднення результатів громадських моніторингів та громадських експертиз, наукових досліджень та практичних рекомендацій, спрямованих на підвищення рівня участі громадськості в управлінні державними справами, ефективності та результативності управлінських рішень, удосконалення діалогу між підприємцями, органами влади та громадськістю у процесі формування оновленої системи державного управління в Україні.

Планується робота за такими напрямами:
1. Інституалізація та правове забезпечення громадського контролю в Україні;
2. Громадський моніторинг та оцінка діяльності органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування;
3. Громадський контроль як інструмент налагодження діалогу між владою, бізнесом та громадськістю;
4. Партнерство наукових установ та громадських об’єднань у процесі здійснення громадського контролю діяльності органів влади;
5. Пріоритети розвитку інструментів громадського контролю в Україні (громадський моніторинг, експертиза, слухання, обговорення, звітування тощо).

До участі у конференції запрошуються: представники аналітичних центрів, інститутів громадянського суспільства, бізнес-асоціацій, науковці, аспіранти, студенти, представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Проведення міжрегіональної науково-практичної конференції «Громадський контроль: теорія та практика» стало можливим завдяки підтримці Міжнародним фондом «Відродження» та Представництвом Світового банку в Україні проекту № 47698 «Запровадження громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування Дніпропетровської, Тернопільської та Чернігівської областей з надання муніципальних послуг».

Файли для завантаження:
Інформаійний лист-запрошення.pdf

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ

«ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ ЯК ЕФЕКТИВНИЙ ІНСТРУМЕНТ БОРОТЬБИ ІЗ КОРУПЦІЄЮ В УКРАЇНІ»

12 вересня 2014 р. у м. Дніпропетровську (у малому конференц-залі готелю "Жовтневий" відбудеться круглий стіл «Громадський контроль як ефективний інструмент боротьби з корупцією в Україні». До участі у круглому столі запрошені громадські активісти, журналісти, представники правоохоронних органів та монітори національної моніторингової кампанії «Декларації без декорацій».
Під час роботи круглого столу будуть розглянуті такі питання:
– результати Національної моніторингової кампанії «Майнові декларації без декорацій»;
– громадський контроль стилю життя високопосадовців: актуальні проблеми, досвід та перспективи;
– роль громадськості у протидії корупції;
– регіональні особливості проведення моніторингової кампанії «Декларації без декорацій»;
– рекоменадції громадськості щодо удосконалення чинного чинного законодавства у сфері боротьби із корупцією.

Реєстрація учасників круглого столу з 13:30. Початок роботи о 14:00.

До участі у заході запрошені громадські активісти, представники інститутів громадянського суспільства, науковці, журналісти, представники правоохоронних органів, виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Даний захід проводиться в межах реалізації проекту «Адвокасі кампанія, спрямована на впровадження в Україні політики належного регулювання питання конфлікту інтересів (у частині оприлюднення майнових декларацій публічних службовців з 6 областей)» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Проект «Адвокасі кампанія, спрямована на впровадження в Україні політики належного регулювання питання конфлікту інтересів (у частині оприлюднення майнових декларацій публічних службовців з 6 областей)» виконується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» http://www.irf.ua.

Більш детальна інформація про хід реалізації проекту та його результати розміщена на сайтах www.anticorruption.in.ua та сторінці у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/NGO.DCECRP.


Файли для завантаження:
Презентація результатів моніторингу.pptx


Прес-конференція "ДЕСЯТИРІЧЧЯ ІСНУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ – ЧИ ПОТРІБНА ВОНА В УКРАЇНІ?"

28 серпня 2014 року, у четвер, о 14.30 годині в УНІАН відбулася прес-конференція на тему: «Десятиріччя існування державної регуляторної політики – чи потрібна вона в Україні?»

У ході прес-конференції громадські експерти розповіли, що у лютому 2014 р. виповнилося 10 років з дня набрання чинності Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», який дав право підприємцям брати активну участь у розробці проектів нормативно-правових актів, їх оцінюванні та ініціюванні перегляду. Голова ДОГО «ДКЕЦРП» Олексій Літвінов зазначив, що потенціал участі громадськості у нормотворчій діяльності, на даний час, залишається невикористаним. Громадські об’єднання та бізнес-асоціації, у кращому випадку, намагаються боротися із результатами «регуляторного свербіння» органів влади. Як наслідок подаються скарги та зауваження. Наразі майже відсутні приклади розроблених громадськістю та прийнятих органами влади проектів регуляторних актів. Основна причина полягає у відсутності в аналітичних центрах та бізнес-асоціацій стратегії формування сприятливого регуляторного клімату для малого і середнього бізнесу.

Можливим кроком для посилення впливу Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» стане розробка та прийняття Закону України «Про єдиний державний реєстр регуляторних актів України». Розробка такого закону дозволить розв’язати проблему низького рівня дотримання вимог чинного законодавства розробниками проектів регуляторних актів та закритості регуляторних органів шляхом введення автоматизованого контролю за регуляторною діяльністю та відкритості всіх дій регуляторних органів для громадськості.

Важливим механізмом, який до цього часу не використано на повну потужність залишається прокурорський нагляд за додержанням вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» щодо регуляторної діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.
Так само підприємці, нарешті, мають висунути вимоги до якості регуляторних актів та їх обґрунтування. Зараз фахівці відмічають, що контроль з боку громадськості сконцентровано виключно на контролі за дотриманням формальних процедур. Чиновники це розуміють і належним чином виконують формальності, але якісних змін не відбувається. Головний документ державної регуляторної політики – аналіз регуляторного впливу перетворився на нікому непотрібний папірець. Цей документ створює зайву та незрозумілу роботу чиновникам, а також не цікавить підприємців. Хоча це єдиний документ у якому мають наводитися усі аргументи органів влади для введення того чи іншого регулювання. Відсутність координації у бізнес-середовищі, стратегічного плану дій та узгоджених пріоритетів призводить до ситуації, коли найбільш зацікавлений суб’єкт (бізнес) відіграє другорядну роль, а найменш зацікавлений (влада) – провідну. Уточнивши відоме прислів’я, ми можемо зробити висновок, що регуляторне середовище в Україні готується з «дешевих» та неякісних компонентів, як наслідок отримуємо погану юшку: несприятливий бізнес-клімат та негативний інвестиційний імідж.

Олексій Андреєв наголосив, що головною проблемою як Державної регуляторної служби України, так і Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва і Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва є їх місце у структурі органів влади, а саме їх підпорядкування Кабінету Міністрів України. Така ситуація призводить до залежності уповноваженого органу у сфері реалізації державної регуляторної політики. Відтак, позбавлений самостійності, цей орган не може належним чином виконувати свою функцію, зокрема щодо зупинення неефективних та економічно недоцільних регуляторних актів, які зазвичай дуже «потрібні» центральним органам виконавчої влади або Кабінету Міністрів України. Окремим аспектом неефективної реалізації державної регуляторної політики в Україні є низький рівень кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування, а також відсутність мотивації у виконавців. Як результат, у регуляторних органах поширюється формалізація виконання вимог чинного законодавства. Такий підхід унеможливлює ведення змістовного діалогу між суб’єктами господарювання та владою. Окрім аргументу «треба» прийняти цей акт, представники органів влади, зазвичай, не наводять: аналіз альтернатив, оцінку впливу зовнішніх факторів, опис компенсаторних механізмів у разі настання негативних наслідків, розрахунки вигід та витрат, прогнозні показники ефективності регуляторного акта тощо.

Богдан Мосунов навів результати громадського моніторингу проведеного у межах Всеукраїнського проекту «Моніторинг та спрощення регуляторного середовища для малого і середнього бізнесу», згідно з яким експерти проаналізували близько 100 документів, підготовлених органами влади у процесі здійснення державної регуляторної політики. Основний висновок – більшість документів підготовлено непрофесійно та не містять будь-яких аргументів, розрахунків, альтернатив тощо. Певним чином державна регуляторна політика за 10 років свого існування стала певним рудиментом, незатребуваним громадськістю та підприємцями. До цього часу значна кількість підприємців очікує, що органи влади створять «райські» умови для бізнесу. Натомість отримують податкове та наглядове «пекло». Головним прорахунком бізнесу є сподівання та очікування від влади виконання «декларацій». Єдиним хто зацікавлений та може дійсно забезпечити створення сприятливого бізнес-клімату є підприємці. Саме підприємці мають сформувати порядок денний для усіх гілок влади, чітко деталізувати цей план та наповнювати його конкретними законопроектами та проектами нормативно-правових актів, забезпечуючи цим проектам необхідну підтримку під час лобіювання.

Друге дихання державна регуляторна політика може отримати виключно за умови активності громадськості, об’єднань підприємців, бізнес-асоціацій, консультативно-дорадчих органів тощо.


Більш детальна інформація на сторінці у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/NGO.DCECRP.
Круглий стіл «МОНІТОРИНГ ТА СПРОЩЕННЯ РЕГУЛЯТОРНОГО СЕРЕДОВИЩА ДЛЯ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ»

01 серпня 2014 р. у приміщенні Дніпропетровьского регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся круглий стіл «МОНІТОРИНГ ТА СПРОЩЕННЯ РЕГУЛЯТОРНОГО СЕРЕДОВИЩА ДЛЯ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ».

Участь у круглому столі взяли: представники бізнесу та громадських організацій підприємців Дніпропетровської області; експерти з питань розвитку бізнесу, взаємодії громадськості та влади; представники органів влади Дніпропетровської області; представники Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Метою круглого столу налагодження ефективного діалогу між підприємцями, органами влади та громадськістю в процесі формування сприятливого регуляторного середовища для розвитку підприємництва в Україні; Систематизація та узгодження пропозицій бізнес-асоціацій та аналітичних центрів з удосконалення бізнес-клімату в Україні.

Під час роботи круглого столу були розглянуті такі питання:
- Актуальні проблеми та пріоритети діяльності бізнес-асоціацій з формування сприятливого бізнес-клімату в Україні;
- Громадська оцінка сучасного стану регуляторного середовища та його вплив на розвиток малого і середнього бізнесу;
- Оприлюднення та громадське обговорення результатів реалізації проекту «Моніторинг та спрощення регуляторного середовища для малого і середнього бізнесу»;
- Розробка пропозицій з реформування системи державного управління у сфері малого та середнього бізнесу.

Круглий стіл було проведено за підтримки Представництва Центру міжнародного приватного підприємництва в Україні (CIPE).
Більш детальна інформація на сторінці у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/NGO.DCECRP.
Файли для завантаження:
Резолюція за результатами круглого столу.pdf

Прес-реліз.pdf


Вийшло чергове видання з серії Громадянське суспільство: досвід, професіоналізм, відповідальність – аналітичний звіт «Моніторинг та спрощення регуляторного середовища для малого і середнього бізнесу»

Висвітлено результати громадського моніторингу та оцінки регуляторної діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Проаналізовано існуючий рівень дотримання органами влади законодавства про регуляторну політику у сфері господарської діяльності. Наведено практичні рекомендації з удосконалення діяльності органів влади з розробки та прийняття проектів регуляторних актів, як механізму спрощення регуляторного середовища та створення сприятливого бізнес клімату в Україні.

Видання розраховане на підприємців, представників бізнес-асоціацій, аналітичних центрів, інститутів громадянського суспільства, працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, викладачів, студентів, аспірантів, науковців, а також широке коло читачів, які цікавляться питаннями удосконалення державного регулювання господарської діяльності й створення сприятливого бізнес-клімату в Україні.

Видання аналітичного звіту стало можливим завдяки підтримки Представництвом Центру міжнародного приватного підприємництва в Україні (CIPE) проекту «Моніторинг та спрощення регуляторного середовища для малого і середнього бізнесу». Погляди авторів видання можуть не збігатися з позицією Представництва Центру міжнародного приватного підприємництва в Україні (CIPE).

Файли для завантаження:
Аналітичний звіт «Моніторинг та спрощення регуляторного середовища для малого і середнього бізнесу».pdf


НОВИНИ ВІД ПАРТНЕРІВ


Центром підтримки громадських та культурних ініціатив «Тамариск» підготовлено аналітичну статтю "Реальный шаг к децентрализации и реформированию административных услуг".
У статті докладно розглянуто актуальні проблеми процессу надання адміністративних послуг, наведені реальні приклади та запропоновано шляхи з удосконалення системи надання адміністративних послуг громадянам.

Файли для завантаження:
Реальный шаг к децентрализации и реформированию административных услуг.pdf

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ

«СТАН КОРУПЦІЇ В УКРАЇНІ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ АУДИТУ СТИЛЮ ЖИТТЯ ВИСОКО ПОСАДОВЦІВ У РАМКАХ МОНІТОРИНГОВОЇ КАМПАНІЇ «ДЕКЛАРАЦІЇ БЕЗ ДЕКОРАЦІЙ»: РЕГІОНАЛЬНИЙ АСПЕКТ»

30 липня 2014 р. у м. Вінниця (у приміщенні Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області, за адресою: вул. Театральна, 15) відбудеться засідання круглого столу «Стан корупції в Україні та результати проведення аудиту стилю життя високо посадовців у рамках моніторингової кампанії «Декларації без декорацій»: регіональний аспект».
Під час роботи круглого столу будуть розглянуті такі питання:
– стан корупції в Україні;
– ефективність антикорупційних заходів і програм;
– роль громадськості у протидії корупції;
– а також будуть представлені результати Національної моніторингової кампанії «Майнові декларації без декорацій».

Реєстрація учасників круглого столу з 10:30. Початок роботи об 11:00.

До участі у заході запрошені громадські активісти, представники інститутів громадянського суспільства, науковці, журналісти, представники правоохоронних органів, виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Даний захід проводиться в межах реалізації проекту «Адвокасі кампанія, спрямована на впровадження в Україні політики належного регулювання питання конфлікту інтересів (у частині оприлюднення майнових декларацій публічних службовців з 6 областей)» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Проект «Адвокасі кампанія, спрямована на впровадження в Україні політики належного регулювання питання конфлікту інтересів (у частині оприлюднення майнових декларацій публічних службовців з 6 областей)» виконується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» http://www.irf.ua.

Більш детальна інформація про хід реалізації проекту та його результати розміщена на сайтах www.anticorruption.in.ua та сторінці у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/NGO.DCECRP.


Файли для завантаження:
Презентація результатів моніторингу.pptx
Круглий стіл «МОНІТОРИНГ ТА СПРОЩЕННЯ РЕГУЛЯТОРНОГО СЕРЕДОВИЩА ДЛЯ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ»

29 липня 2014 р. у приміщенні Сумської торгово-промислової палати відбувся круглий стіл «МОНІТОРИНГ ТА СПРОЩЕННЯ РЕГУЛЯТОРНОГО СЕРЕДОВИЩА ДЛЯ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ».

Участь у круглому столі взяли: представники бізнесу та громадських організацій підприємців Сумської області; експерти з питань розвитку бізнесу, комунікацій громадськості та влади; представники органів влади Сумської області.

Метою круглого столу налагодження ефективного діалогу між підприємцями, органами влади та громадськістю в процесі формування сприятливого регуляторного середовища для розвитку підприємництва в Україні; Систематизація та узгодження пропозицій бізнес-асоціацій та аналітичних центрів з удосконалення бізнес-клімату в Україні.

Під час роботи круглого столу були розглянуті такі питання:
- Актуальні проблеми та пріоритети діяльності бізнес-асоціацій з формування сприятливого бізнес-клімату в Україні;
- Громадська оцінка сучасного стану регуляторного середовища та його вплив на розвиток малого і середнього бізнесу;
- Оприлюднення та громадське обговорення результатів реалізації проекту «Моніторинг та спрощення регуляторного середовища для малого і середнього бізнесу»;
- Розробка пропозицій з реформування системи державного управління у сфері малого та середнього бізнесу.

Круглий стіл було проведено за підтримки Представництва Центру міжнародного приватного підприємництва в Україні (CIPE).
Більш детальна інформація на сторінці у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/NGO.DCECRP.
Файли для завантаження:
Резолюція за результатами круглого столу.pdf

Прес-реліз.pdf


ТРЕНІНГ «ОСНОВИ ГРОМАДСЬКОЇ ЕКСПЕРТИЗИ»

19 липня 2014 р. у м. Дніпропетровську (у приміщенні Дніпропетровської обласної ради) відбувся тренінг «Основи громадської експертизи».
Під час тренінгу учасники отримали знання та практичні навички необхідні для організації та проведення громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.


Файли для завантаження:
Презентація для учасників тренінгу.pdf


НОВИНИ ВІД ПАРТНЕРІВ


Центром підтримки громадських та культурних ініціатив «Тамариск» підготовлено аналітичну статтю "Реальный шаг к децентрализации и реформированию административных услуг".
У статті докладно розглянуто актуальні проблеми процессу надання адміністративних послуг, наведені реальні приклади та запропоновано шляхи з удосконалення системи надання адміністративних послуг громадянам.

Файли для завантаження:
Реальный шаг к децентрализации и реформированию административных услуг.pdf

Прес-конференція "ДЕКЛАРАЦІЇ ЧИНОВНИКІВ ПІД КОНТРОЛЕМ ГРОМАДСЬКОСТІ"1 липня 2014 року в м.Дніпропетровськ під час прес-конференції "Декларації чиновників під контролем громадськості" громадські експерти представлять основні результати національної моніторингової кампанії "Декларації без декорацій". Буде представлено результати аудиту стилю життя високопосадовців національного й місцевого рівнів, а також його відповідності інформації наведеній у майнових деклараціях чиновників.

Прес-конференція відбувається в межах проекту «Адвокасі кампанія, спрямована на впровадження в Україні політики належного регулювання питання конфлікту інтересів (у частині оприлюднення майнових декларацій публічних службовців з 6 областей)» №47967 за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Файли для завантаження:
Прес-реліз "Декларації чиновників під контролем громадськості".pdf


Більш детальна інформація на сторінці у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/NGO.DCECRP.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ

«СТАН КОРУПЦІЇ В УКРАЇНІ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ АУДИТУ СТИЛЮ ЖИТТЯ ВИСОКО ПОСАДОВЦІВ У РАМКАХ МОНІТОРИНГОВОЇ КАМПАНІЇ «ДЕКЛАРАЦІЇ БЕЗ ДЕКОРАЦІЙ»: РЕГІОНАЛЬНИЙ АСПЕКТ»

25 червня 2014 р. у м. Одеса (у приміщенні Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, за адресою: вул. Генуезька, 22) відбудеться засідання круглого столу «Стан корупції в Україні та результати проведення аудиту стилю життя високо посадовців у рамках моніторингової кампанії «Декларації без декорацій»: регіональний аспект».
Під час роботи круглого столу будуть розглянуті такі питання:
– стан корупції в Україні;
– ефективність антикорупційних заходів і програм;
– роль громадськості у протидії корупції;
– а також будуть представлені результати Національної моніторингової кампанії «Майнові декларації без декорацій».

Реєстрація учасників круглого столу з 10:30. Початок роботи об 11:00.

До участі у заході запрошені громадські активісти, представники інститутів громадянського суспільства, науковці, журналісти, представники правоохоронних органів, виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Даний захід проводиться в межах реалізації проекту «Адвокасі кампанія, спрямована на впровадження в Україні політики належного регулювання питання конфлікту інтересів (у частині оприлюднення майнових декларацій публічних службовців з 6 областей)» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Проект «Адвокасі кампанія, спрямована на впровадження в Україні політики належного регулювання питання конфлікту інтересів (у частині оприлюднення майнових декларацій публічних службовців з 6 областей)» виконується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» http://www.irf.ua.

Більш детальна інформація про хід реалізації проекту та його результати розміщена на сайтах www.anticorruption.in.ua та сторінці у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/NGO.DCECRP.


Файли для завантаження:
Презентація результатів моніторингу.pptx


НОВИНИ ВІД ПАРТНЕРІВ

Центр політико-правових реформ (http://www.pravo.org.ua) представив Методику моніторингу функціонування Центрів надання адміністративних послуг. Метою моніторингу є оцінювання стану ЦНАП на відповідність вимогам Закону «Про адміністративні послуги» та концепції «універсаму послуг».
Дану Методику було створено восени 2013 р. для обстеження ЦНАП м. Києва та інших міст України. Її було апробовано у ЦНАП п’яти районів м. Києва, а також у п’ятнадцятьох ЦНАП у містах Заходу, Півночі, Центру України. За результатами моніторингу Методику було доопрацьовано й уточнено.
Методика розроблялася Центром політико-правових реформ спільно з Центром досліджень місцевого самоврядування / Центром інформаційного консалтингу (Львів), Фондом місцевої демократії (Харків), а також Центром підтримки громадських та культурних ініціатив «Тамариск» (Дніпропетровськ) – у рамках проектів: «Підвищення якості адміністративних послуг через посилення впливу громадянського суспільства на публічну політику у цій сфері» (2013-2014, за фінансової підтримки Європейського Союзу) та «Моніторинг центрів надання адміністративних послуг у містах України» (вересень 2013 – квітень 2014, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»).


Файли для завантаження:
Методика моніторингу функціонування ЦНАП.pdf

НОВИНИ ВІД ПАРТНЕРІВ

Центр політико-правових реформ (http://www.pravo.org.ua) видав брошуру «Адміністративні послуги для Тебе. Посібник громадянину». Видання має за мету допомогти громадянам розібратися у новаціях, які впроваджуються у сфері адміністративних послуг.
Кожен з громадян за потреби отримати адміністративну послугу задається питаннями: «Де її можна отримати? Що від мене вимагається, щоб її отримати? Скільки це буде коштувати? Скільки часу піде на отримання адміністративної послуги?». Адже отримання адміністративних послуг в Україні є справою складною, непрозорою та витратною.
У виданні окрема увага приділяється можливостям впливу громадських активістів на покращення стану справ з наданням адміністративних послуг.


Файли для завантаження:
Адміністративні послуги для Тебе. Посібник громадянину.pdf

ТРЕНІНГ «ОСНОВИ ГРОМАДСЬКОЇ ЕКСПЕРТИЗИ»

21 червня 2014 р. у м. Дніпропетровську (у приміщенні ЦПГКІ "Тамариск") відбувся тренінг «Основи громадської експертизи».
Під час тренінгу учасники отримали знання та практичні навички необхідні для організації та проведення громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.


Файли для завантаження:
Презентація для учасників тренінгу.pdf

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ

«СТАН КОРУПЦІЇ В УКРАЇНІ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ АУДИТУ СТИЛЮ ЖИТТЯ ВИСОКО ПОСАДОВЦІВ У РАМКАХ МОНІТОРИНГОВОЇ КАМПАНІЇ «ДЕКЛАРАЦІЇ БЕЗ ДЕКОРАЦІЙ»: РЕГІОНАЛЬНИЙ АСПЕКТ»

18 червня 2014 р. у м. Черкаси відбудеться засідання круглого столу «Стан корупції в Україні та результати проведення аудиту стилю життя високо посадовців у рамках моніторингової кампанії «Декларації без декорацій»: регіональний аспект».
Під час роботи круглого столу будуть розглянуті такі питання:
– стан корупції в Україні;
– ефективність антикорупційних заходів і програм;
– роль громадськості у протидії корупції;
– а також будуть представлені результати Національної моніторингової кампанії «Майнові декларації без декорацій».

Реєстрація учасників круглого столу з 11:30. Початок роботи о 12:00.

До участі у заході запрошені громадські активісти, представники інститутів громадянського суспільства, науковці, журналісти, представники правоохоронних органів, виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Даний захід проводиться в межах реалізації проекту «Адвокасі кампанія, спрямована на впровадження в Україні політики належного регулювання питання конфлікту інтересів (у частині оприлюднення майнових декларацій публічних службовців з 6 областей)» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Проект «Адвокасі кампанія, спрямована на впровадження в Україні політики належного регулювання питання конфлікту інтересів (у частині оприлюднення майнових декларацій публічних службовців з 6 областей)» виконується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» http://www.irf.ua.

Більш детальна інформація про хід реалізації проекту та його результати розміщена на сайтах www.anticorruption.in.ua та сторінці у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/NGO.DCECRP.


Файли для завантаження:
Презентація результатів моніторингу.pptx


МИТИНГ ПРОТИВ РЕШЕНИЯ О ПОВЫШЕНИИ ЦЕНЫ НА ПРОЕЗД В МАРШРУТНЫХ ТАКСИ И АВТОБУСАХ ДНЕПРОПЕТРОВСКА

17 июня 2014 г. возле здания Днепропетровского городского совета, по адресу пр. К.Маркса, 75, будет проходить митинг горожан против решения исполкома Днепропетровского городского совета о повышении стоимости проезда в маршрутных такси.Більш детальна інформація на сторінці у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/NGO.DCECRP.
Подписать петицию https://secure.avaaz.org

Файли для завантаження:
Результати соціологічного опитування.pdf

Презентация к пресс-конференции 05.06.2014г.pdf

Презентация к пресс-конференции 16.06.2014г.pdfПЕТИЦИЯ О ПЕРЕСМОТРЕ РЕШЕНИЯ О ПОВЫШЕНИИ ЦЕНЫ НА ПРОЕЗД В МАРШРУТНЫХ ТАКСИ И АВТОБУСАХ ДНЕПРОПЕТРОВСКА


Решение о повышении проезда принимается по специальной процедуре, установленной Законом «О принципах государственной регуляторной политики в сфере хозяйственной деятельности». Обязательной составляющей этой процедуры является публичное декларирование властями своих намерений с обязательным обоснованием необходимости повышения стоимости проезда на конкретную величину. Изучив соответствующие обоснования властей, каждый житель города имеет право обратится с замечаниями и возражениями, которые либо должны быть учтены, либо обоснованно отвергнуты.

Главным письменным обоснованием повышения цены на проезд в маршрутках является «Анализ регуляторного влияния», разработанный Департаментом транспорта и связи Днепропетровского горсовета. Как главную причину повышения тарифов вышеупомянутый Анализ содержит информацию о величине подорожания топлива и запчастей к автобусам. Однако, из содержания этого документа невозможно понять какую долю в себестоимости перевозок занимали и занимают эти расходы. Какие-либо расчеты стоимости перевозок, информация об объемах выручки, данные исследований пассажиропотока отсутствуют как в Анализе, так и вообще в публичном доступе. Проверить обоснованность тарифов по предоставленной Вашими подчиненными информации невозможно.

Більш детальна інформація на сторінці у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/NGO.DCECRP.
Подписать петицию https://secure.avaaz.org

Файли для завантаження:
Результати соціологічного опитування.pdf


МІСЦЕВА ВЛАДА ПОДБАЛА ПРО ПЕРЕВІЗНИКІВ. А ПРО ПАСАЖИРІВ?...

5 червня 2014 року, у четвер, об 11.00 годині у прес-клубі Дніпропетровської обласної організації НСЖУ відбулася прес-конференція на тему: «Дилема дніпропетровської влади: як змусити громадян заплатити за прорахунки посадовців і зберегти свої посади?»

У Дніпропетровську вже близько 20 громадських організацій об’єднали свої зусилля для запровадження громадського контролю за діяльністю Дніпропетровської міської ради та її виконавчих органів. Першим кроком стане громадський контроль у транспортній сфері.
Що стало причиною активізації громадськості в Дніпропетровську? Хто винен у проблемах у транспортній сфері? Як Дніпропетровська міська рада забезпечує прозорість, відкритість та врахування громадської думки? З чого громадські активісти розпочинають контроль за владою у транспортній сфері?На ці та інші питання відповідали:
– Олексій Літвінов, голова Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики»;
– Олексій Андреєв, заступник голови Дніпропетровської обласної громадської організації «Народний контроль».


В ході прес-заходу були представлені результати соціологічного опитування «Громадська оцінка якості транспортних послуг у Дніпропетровську», яке з 28 квітня по 20 травня 2014 року проводили експерти ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики». В опитуванні взяли участь 1280 респондентів.

Більш детальна інформація на сторінці у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/NGO.DCECRP.

Файли для завантаження:
Результати соціологічного опитування.pdf


ГРОМАДСЬКА ЕКСПЕРТИЗА ДІЯЛЬНОСТІ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИЗ 2 червня 2014 р.експерти ДОГО «ДКЕЦРП» розпочала громадську експертизу регуляторної діяльності Дніпропетровської міської ради.
Метою експертизи є громадська оцінка регуляторної діяльності Дніпропетровської міської ради та рівня дотримання принципів та процедур, встановлених Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», у процесі підготовки та прийняття рішення виконавчого комітету Дніпропетровської міської ради «Про встановлення граничних тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Дніпропетровську» від 21.05.2014 р. № 247.

ДОГО «ДКЕЦРП» запрошує усіх небайдужих громадян та громадські організації приєднатися до проведення громадської експертизи та змусити органи місцевого самоврядування м. Дніпропетровська виконувати чинне законодавство й ураховувати інтереси громадян і громадську думку (адреса електронної пошти: dcecrp@i.ua або за телефоном 0667766456).Більш детальна інформація на сторінці у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/NGO.DCECRP.
Файли для завантаження:
Запит на проведення громадської експертизи.pdf


ЗАВДЯКИ ДЕПАРТАМЕНТУ ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ’ЯЗКУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МЕШКАНЦІ ДНІПРОПЕТРОВСЬКА СТАНУТЬ ЩЕ БІДНІШИМИ

З сьогоднішнього дня (01.06.2014 р.) проїзд у маршрутних таксі у Дніпропетровську збільшився одразу на 33,3%.

Ураховуючи значний суспільний інтерес до цього питання, а також зважаючи на порушення процедури обговорення проекту регуляторного акта – проекту рішення виконавчого комітету Дніпропетровської міської ради «Про встановлення граничних тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Дніпропетровську» експерти ДОГО «ДКЕЦРП» з 02.06.2014 р. розпочинають проведення громадської експертизи регуляторної діяльності виконавчого комітету Дніпропетровської міської ради та департаменту транспорту та зв’язку Дніпропетровської міської ради.
Експерти ДОГО «ДКЕЦРП» 18.05.2014 р. подали свої зауваження до зазначеного проекту регуляторного акта із висновком, що: аналіз регуляторного впливу до проекту рішення виконавчого комітету Дніпропетровської міської ради «Про встановлення граничних тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Дніпропетровську» за змістом, сутністю та призначенням не відповідає вимогам ст. 1, ст. 4 та ст. 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», прийнятого 11 вересня 2003 р. та Методиці проведення аналізу впливу регуляторного акта затвердженій Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта» від 11 березня 2004 р. № 308. (із зауваженнями можна ознайомитися на сайті www.dcecrp.ho.ua).
Експерти ДОГО «ДКЕЦРП» вважають, що проект рішення виконавчого комітету Дніпропетровської міської ради «“Про встановлення граничних тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу на міських автобусних маршрутах загального користування у м.Дніпропетровську» не міг бути прийнятий без викладення АРВ у новій редакції з урахуванням вищенаведених зауважень та оприлюднення необхідної для обговорення інформації.
Експерти ДОГО «ДКЕЦРП запропонували провести повторне обговорення (із залученням громадських організацій а не лише перевізників) проекту рішення виконавчого комітету Дніпропетровської міської ради «Про встановлення граничних тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу на міських автобусних маршрутах загального користування у м.Дніпропетровську» після усунення порушень Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» (зокрема, складання нового АРВ, забезпечення публічного доступу до наданих перевізниками розрахунків тарифів, проведених досліджень пасажиропотоку та стану пасажирських перевезень у м.Дніпропетровську) та за наявності фактичних даних, що дозволяли б провести публічне обговорення та забезпечили б дотримання принципу прозорості та врахування громадської думки.
Однак, департамент транспорту та зв’язку Дніпропетровської міської ради проігнорував наші зауваження та рекомендації і 21.05.2014 р. було прийнято рішення виконавчого комітету Дніпропетровської міської ради «Про встановлення граничних тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Дніпропетровську» № 247.ДОГО «ДКЕЦРП» запрошує усіх небайдужих громадян та громадські організації приєднатися до проведення громадської експертизи та змусити органи місцевого самоврядування м. Дніпропетровська виконувати чинне законодавство й ураховувати інтереси громадян і громадську думку (адреса електронної пошти: dcecrp@i.ua або за телефоном 0667766456).Більш детальна інформація на сторінці у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/NGO.DCECRP.
Файли для завантаження:
Зауваження до регуляторного акта.pdf
Аудіозапис засідання робочої групи на якому перевізники змусили підвищити проїзд до 4 грн.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ

«СТАН КОРУПЦІЇ В УКРАЇНІ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ АУДИТУ СТИЛЮ ЖИТТЯ ВИСОКО ПОСАДОВЦІВ У РАМКАХ МОНІТОРИНГОВОЇ КАМПАНІЇ «ДЕКЛАРАЦІЇ БЕЗ ДЕКОРАЦІЙ»: РЕГІОНАЛЬНИЙ АСПЕКТ»

29 травня 2014 р. у м. Миколаїв (у приміщенні Центральної бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького, за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 143-а) відбудеться засідання круглого столу «Стан корупції в Україні та результати проведення аудиту стилю життя високо посадовців у рамках моніторингової кампанії «Декларації без декорацій»: регіональний аспект».
Під час роботи круглого столу будуть розглянуті такі питання:
– стан корупції в Україні;
– ефективність антикорупційних заходів і програм;
– роль громадськості у протидії корупції;
– а також будуть представлені результати Національної моніторингової кампанії «Майнові декларації без декорацій».

Реєстрація учасників круглого столу з 12:00. Початок роботи о 12:30.

До участі у заході запрошені громадські активісти, представники інститутів громадянського суспільства, науковці, журналісти, представники правоохоронних органів, виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Даний захід проводиться в межах реалізації проекту «Адвокасі кампанія, спрямована на впровадження в Україні політики належного регулювання питання конфлікту інтересів (у частині оприлюднення майнових декларацій публічних службовців з 6 областей)» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Проект «Адвокасі кампанія, спрямована на впровадження в Україні політики належного регулювання питання конфлікту інтересів (у частині оприлюднення майнових декларацій публічних службовців з 6 областей)» виконується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» http://www.irf.ua.

Більш детальна інформація про хід реалізації проекту та його результати розміщена на сайтах www.anticorruption.in.ua та сторінці у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/NGO.DCECRP.


Файли для завантаження:
Презентація результатівмоніторингу.pptx

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ

«СТАН КОРУПЦІЇ В УКРАЇНІ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ АУДИТУ СТИЛЮ ЖИТТЯ ВИСОКО ПОСАДОВЦІВ У РАМКАХ МОНІТОРИНГОВОЇ КАМПАНІЇ «ДЕКЛАРАЦІЇ БЕЗ ДЕКОРАЦІЙ»: РЕГІОНАЛЬНИЙ АСПЕКТ»

28 травня 2014 р. у м. Кіровоград (у Прес-клубі за адресою: вул. 50 років Жовтня, 1а; ТЦ «Копілка») відбудеться засідання круглого столу «Стан корупції в Україні та результати проведення аудиту стилю життя високо посадовців у рамках моніторингової кампанії «Декларації без декорацій»: регіональний аспект».
Під час роботи круглого столу будуть розглянуті такі питання:
– стан корупції в Україні;
– ефективність антикорупційних заходів і програм;
– роль громадськості у протидії корупції;
– а також будуть представлені результати Національної моніторингової кампанії «Майнові декларації без декорацій».

Реєстрація учасників круглого столу з 12:00. Початок роботи о 12:30.

До участі у заході запрошені громадські активісти, представники інститутів громадянського суспільства, науковці, журналісти, представники правоохоронних органів, виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Даний захід проводиться в межах реалізації проекту «Адвокасі кампанія, спрямована на впровадження в Україні політики належного регулювання питання конфлікту інтересів (у частині оприлюднення майнових декларацій публічних службовців з 6 областей)» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Проект «Адвокасі кампанія, спрямована на впровадження в Україні політики належного регулювання питання конфлікту інтересів (у частині оприлюднення майнових декларацій публічних службовців з 6 областей)» виконується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» http://www.irf.ua.

Більш детальна інформація про хід реалізації проекту та його результати розміщена на сайтах www.anticorruption.in.ua та сторінці у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/NGO.DCECRP.

ОПИТУВАННЯ

Якість транспортних послуг у ДніпропетровськуКРУГЛИЙ СТІЛ З АКТУАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ ПІДПРИЄМНИЦТВА

26 березня 2014 р. у м. Суми пройшов круглий стіл в межах Всеукраїнського проекту «Підтримка підприємництва на регіональному рівні «Міф або реальність»

Участь у роботі круглого столу взяли представники бізнесу та громадських організацій підприємців Сумської області; експерти з питань розвитку бізнесу, комунікацій громадськості та влади; представники органів влади Сумської області; представники Сумського Державного Університету та експерти ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики».
Під час круглого столу були представлені попередні результати реалізації проекту «Моніторинг та спрощення регуляторного середовища для малого і середнього бізнесу». Проект виконується за фінансової підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE Україна).
Метою круглого столу було підвищення прозорості та підзвітності органів влади з питань ефективності регіональних програм підтримки підприємництва та налагодження ефективної співпраці між бізнесом та органами влади Сумського регіону в сфері розвитку малого та середнього бізнесу.Файли для завантаження:
Прес-реліз.doc
Презентация ЦНАП.doc

ОПИТУВАННЯ

Моніторинг та спрощення регуляторного середовища для малого і середнього бізнесуГРОМАДСЬКИЙ МОНІТОРИНГ МІСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ, ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ

16 січня 2014 року у прес-клубі Дніпропетровської обласної організації НСЖУ відбулася прес-конференція на тему: «Громадський моніторинг муніципальних послуг».

Під час прес-конференції журналісти місцевих ЗМІ отримали вичерпну інформацію про ініціативу громадськості щодо проведення моніторингу.
Найбільша кількість питань стосувалася методології моніторингу міських перевезень, здатності громадських експертів та спроможності громадських організацій.
Експерти ДОГО "ДКЕЦРП" щиро дякують журналістам за активну участь у дискусії, фахові питання та небайдужість до громадських ініціатив.
Сподіваємося на плідну співпрацю у напрямку розв'язання найбільш актуальних проблем, що хвилюють наших співвітчизників.


Файли для завантаження:
Прес-анонс.doc
Прес-реліз.doc

ПРЕС-АНОНС

ПРО ГРОМАДСЬКИЙ МОНІТОРИНГ МІСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ, ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ

16 січня 2014 року, у четвер, об 11.00 годині у прес-клубі Дніпропетровської обласної організації НСЖУ відбудеться прес-конференція на тему: «Громадський моніторинг муніципальних послуг».
У Дніпропетровську стартує кампанія з громадського моніторингу муніципальних послуг. Протягом першого півріччя 2014 року громадські організації контролюватимуть роботу органів місцевого самоврядування щодо міських перевезень, водозабезпечення та водовідведення.
• З якою метою здійснюватиметься громадський моніторинг муніципальних послуг?
• Які організації контролюватимуть органи місцевого самоврядування?
• Що саме вони перевірятимуть та чи вплине моніторинг на якість муніципальних послуг?
На ці та інші питання відповідатимуть:
– Леся Аронець, керівник проекту «Запровадження громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування Дніпропетровської, Тернопільської областей та Автономної Республіки Крим з надання муніципальних послуг»;
– Олексій Андреєв, в.о. голови Дніпропетровської обласної громадської організації «Народний контроль»;
– Олексій Літвінов, почесний голова Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики».

Моніторинг відбуватиметься в рамках реалізації проекту «Запровадження громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування Дніпропетровської, Тернопільської областей та Автономної Республіки Крим з надання муніципальних послуг» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Представництва Світового банку в Україні.


* * * Захід відбудеться в конференц-залі прес-клубу ДОО НСЖУ за адресою:
вул. Комсомольська, 8, м. Дніпропетровськ (Будинок Журналістів).

Запрошуються журналісти усіх ЗМІ.

Інформація від партнерів

Шановні друзі та колеги!
23 січня 2014 року у Харкові пройде тренінг «Громадський моніторинг і кампанія адвокасі. Основи регуляторної політики»
Організатори тренінгу запрошують взяти участь в тренінгу ««Громадський моніторинг і кампанія адвокасі. Основи регуляторної політики»», який проводиться в межах проекту «Консолідація зусиль громадських організацій МСБ центрально-східного регіону для підтримки розвитку бізнесу та економічного зростання в Україні».
Мета тренінгу – надання учасникам знань та навичок з питань моніторингу дій влади, організація ефективних кампаній адвокаті.
В ході тренінгу будуть освітлені наступні питання:
• Характерні признаки кампанії адвокаті. Лобіювання як інструмент кампанії адвокасі;
• Стратегічне та тактичне планування кампаній адвокасі;
• Інструменти прямого впливу;
• Роль інформації і комунікації в кампанії адвокаті;
• Історії успіху кампаній адвокасі в Україні;
• Основи регуляторної політики.
Дата та місце проведення: 23 січня 2014 г. Харків, 9.00 -17.00 , регіональній ресурсній центр «Єдність», пл. Конституції 1, Палац праці, 6 під., 6 пов.
Аудиторія: керівники громадських організацій малого та середнього бізнесу центрально-східного регіону України.
Організатори: об’ єднання підприємців Харківської області «Торгова єдність», Харківська обласна профспілка працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг.
Тренер: Валентина Стойкова, сертифікований тренер с 10- річним досвідом роботи, директор Фонду підтримки підприємництва м. Ізмаїл.
Участь в тренінгу безкоштовна. Учасники забезпечуються кавою-брейком та обідом.
Організатори не відшкодовують затрати учасників на трансфер.
Кількість місць обмежено !


Заявку на участь необхідно надіслати до 15 січня 2014 року за адресою: edinstvo@i.ua , або за тел.: ( 057 )731-46-92, 0504013585
Координатор: Ірина Таран


Дніпропетровська обласна громадська організація «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» вітає своїх членів, експертів, друзів, колег і партнерів з Новим 2014 роком.

Бажаємо здійснення всіх мрій
В Новому 2014 Році
Щоб щастя дарувало дотик свій
На кожнім Вашім кроці
Щоб любі, рідні і близькі
Вас завжди оберігали
І обранці щоб Ваші
Вас любили і кохали
Щоб завжди приходив успіх
В усіх справах та починаннях
І не скупився Дід Мороз
На подарунки й побажання.

Ще раз з Новим 2014 роком та Різдвом Христовим!!!