Дніпропетровська обласна громадська організація
«ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ КООРДИНАЦІЙНО-ЕКСПЕРТНИЙ ЦЕНТР З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ»
На главную | В "Избранное" | E-mail    
 
Меню
  Про Центр
  Новини
  Подарунок для найслабшого
  Команда
  Експерти
  Бібліотека
  Дослідження
  Публікації
  Про нас пишуть
  Партнери
  Проекти
  Експертиза
  Моніторинг
  Судові справи
  Найбільш одіозні відповіді органів влади
  Для Інститутів Громадянського Суспільства
  Для Бізнес-Асоціацій
  Для Місцевих Державних Адміністрацій
  Для Органів Місцевого Самоврядування
  Опитування «Як Ви оцінюєте результати прискореного перегляду регуляторних актів»?
  Контакти
Ресурсний центр ГУРТКурс доллара

Межбанковские курсы валют

Погода в Украине

Громадські ради


Olexiy Litvinov

ДОГО "ДКЭЦРП"

ДРІДУ НАДУ


Aрхів: 2009 / 2010 / 2011 / 2012


Яндекс.Метрика


 ПУБЛІКАЦІЇ
Вийшло чергове видання з серії Громадянське суспільство: досвід, професіоналізм, відповідальність – збірник матеріалів міжрегіональної науково-практичної конференції «Громадський контроль: теорія та практика».

Збірник матеріалів міжрегіональної науково-практичної конференції, присвяченої розгляду актуальних питань інституалізації громадського контролю в Україні, теоретичного та методологічного забезпечення участі громадськості в управлінні державними справами. Висвітлено результати громадських моніторингів та експертиз, а також оцінки діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у різних сферах суспільного життя. Проаналізовано існуючі в Україні механізми громадського контролю їх переваги та недоліки. Наведено практичні рекомендації з удосконалення інституційного забезпечення громадського контрою як обов’язкового елементу демократичного урядування.

Видання розраховане на представників аналітичних центрів, інститутів громадянського суспільства, бізнес-асоціацій, працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, викладачів, студентів, аспірантів, науковців, підприємців, а також широке коло читачів, які цікавляться питаннями розвитку механізмів громадського контролю та удосконалення системи державного управління в Україні.

Видання збірника матеріалів міжрегіональної конференції стало можливим завдяки підтримці Міжнародного фонду «Відродження» та Представництва Світового банку в Україні проекту № 47698 «Запровадження громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування Дніпропетровської, Тернопільської та Чернігівської областей з надання муніципальних послуг». Погляди авторів видання можуть не збігатися з позицією Міжнародного фонду «Відродження» та Представництва Світового банку в Україні.

Файли для завантаження:
Збірник матеріалів міжрегіональної науково-практичної конференції «Громадський контроль: теорія та практика».pdf

Вийшло чергове видання з серії Громадянське суспільство: досвід, професіоналізм, відповідальність – аналітичний звіт «Моніторинг та спрощення регуляторного середовища для малого і середнього бізнесу».

Висвітлено результати громадського моніторингу та оцінки регуляторної діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Проаналізовано існуючий рівень дотримання органами влади законодавства про регуляторну політику у сфері господарської діяльності. Наведено практичні рекомендації з удосконалення діяльності органів влади з розробки та прийняття проектів регуляторних актів, як механізму спрощення регуляторного середовища та створення сприятливого бізнес клімату в Україні.

Видання розраховане на підприємців, представників бізнес-асоціацій, аналітичних центрів, інститутів громадянського суспільства, працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, викладачів, студентів, аспірантів, науковців, а також широке коло читачів, які цікавляться питаннями удосконалення державного регулювання господарської діяльності й створення сприятливого бізнес-клімату в Україні.

Видання аналітичного звіту стало можливим завдяки підтримки Представництвом Центру міжнародного приватного підприємництва в Україні (CIPE) проекту «Моніторинг та спрощення регуляторного середовища для малого і середнього бізнесу». Погляди авторів видання можуть не збігатися з позицією Представництва Центру міжнародного приватного підприємництва в Україні (CIPE).

Файли для завантаження:
Аналітичний звіт «Моніторинг та спрощення регуляторного середовища для малого і середнього бізнесу».pdfВ аналітичному звіті докладно розглянуто хід реалізації та основні результати реформи дерегулювання господарської діяльності у 2011 р. в Україні, що була проведена відповідно до Закону України «Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування» від 14 грудня 2010 р. № 2784-VI. Також проаналізовано інституційне та організаційне забезпечення реформи дерегулювання, досліджено метод прискореного перегляду регуляторних актів за методом «регуляторна гільйотина», проведено порівняльний аналіз з аналогічними реформами, що проводилися за кордоном та в Україні, висвітлено позитивні та негативні результати реформи дерегулювання господарської діяльності, визначено фактори та інституційні пастки, що негативно вплинули на результати реформи.
Видання розраховане на громадських експертів, членів громадських рад, утворених при органах влади, народних депутатів та депутатів місцевих рад, посадових осіб органів місцевого самоврядування та місцевих державних адміністрацій, підприємців, представників бізнес-асоціацій, інститутів громадянського суспільства, викладачів, студентів, аспірантів, науковців, а також на широке коло читачів, які цікавляться питаннями створення сприятливих умов для розвитку підприємництва в Україні, розвитку галузі науки «Державне управління» та підвищення ефективності й результативності діяльності органів влади.
Проведення громадського моніторингу та видання аналітичного звіту стали можливими завдяки підтримці програмою «Громадянське суспільство та належне врядування» Міжнародного фонду «Відродження» проекту № 45338 «Громадський моніторинг проведення реформи дерегулювання господарської діяльності». Погляди авторів видання можуть не збігатися з позицією Міжнародного фонду «Відродження».


Файли для завантаження:
аналітичний звіт за результатами громадського моніторингу «Реформа дерегулювання в Україні: втрачені можливості ».pdf5 липня 2012 р. на офіційному веб-сайті Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» (www.dcecrp.ho.ua) розміщено п'яте видання із серії «Громадянське суспільство: досвід, професіоналізм, відповідальність» - практичний посібник «Здійснення державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування».
Видання розраховане на представників інститутів громадянського суспільства, бізнес-асоціацій, працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, викладачів, студентів, аспірантів, науковців, а також на широке коло читачів, які цікавляться питаннями ефективної реалізації державної регуляторної політики, створення дієвого діалогу між бізнесом, владою і громадськістю.
Видання практичного посібника стало можливим завдяки підтримці програмою «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження». Погляди авторів видання можуть не збігатися з позицією Міжнародного фонду «Відродження».
На сайті розміщено електронну версію практичного посібника для завантаження.Файли для завантаження:
практичний посібник «Здійснення державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування».pdfНа офіційному веб-сайті Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» (www.dcecrp.ho.ua) розміщено четверте видання із серії «Громадянське суспільство: досвід, професіоналізм, відповідальність» - аналітичний звіт за результатами моніторингу «Інформаційне наповнення офіційних веб-сторінок органів влади: від декларування до виконання».
Видання розраховане на представників інститутів громадянського суспільства, бізнес-асоціацій, працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, викладачів, студентів, аспірантів, науковців, а також на широке коло читачів, які цікавляться питаннями відкритості та прозорості діяльності органів влади.
В аналітичному звіті наведені результати моніторингу рівня інформаційної відкритості місцевих органів виконавчої влади, на прикладі аналізу наповнення їх офіційних веб-сторінок в мережі Інтернет. Визначено основні проблеми в інформаційному наповненні веб-сторінок органів влади. Зроблено висновки про загальний рівень інформаційної відкритості місцевих органів виконавчої влади, рівень виконання ними вимог чинного законодавства.
Проведення моніторингу та видання аналітичного звіту стало можливим завдяки підтримки програмою «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження» проекту № 42762 «Захист прав громадян на доступ до інформації про діяльність органів влади». Погляди авторів видання можуть не збігатися з позицією Міжнародного фонду «Відродження».
На сайті розміщено електронну версію аналітичного звіту для завантаження.Файли для завантаження:
Аналітичний звіт "Інформаційне наповнення офіційних веб-сторінок органів влади: від декларування до виконання».pdf30.08.2011 на офіційному веб-сайті Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» (www.dcecrp.ho.ua) розміщено третє видання із серії «Громадянське суспільство: досвід, професіоналізм, відповідальність» - аналітичний звіт за результатами моніторингу «ВПЛИВ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА РОЗВИТОК ПІДПРИЄМНИЦТВА».
В аналітичному звіті проведено дослідження рівня інформаційної відкритості та прозорості діяльності органів місцевого самоврядування Дніпропетровської області, досліджено їх регуляторну діяльність щодо встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів господарської діяльності – фізичних осіб, розглянуто вплив ставок єдиного податку на наповнення місцевих бюджетів та розвиток підприємництва. Зроблено висновки про причини незадовільного рівня здійснення державної регуляторної політики та невиконання органами місцевого самоврядування вимог чинного законодавства України.
Видання розраховане на підприємців, представників бізнес-асоціацій, інститутів громадянського суспільства, працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, викладачів, студентів, аспірантів, науковців, а також на широке коло читачів, які цікавляться питаннями розвитку підприємництва та підвищення ефективності діяльності органів влади.
Проведення моніторингу та видання аналітичного звіту здійснено за підтримки програми «Посилення впливу громадянського суспільства» Міжнародного фонду «Відродження» . Погляди авторів видання можуть не збігатися з позицією Міжнародного фонду «Відродження».

На сайті розміщено електронну версію аналітичного звіту для завантаження.Файли для завантаження:
Аналітичний звіт «ВПЛИВ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА РОЗВИТОК ПІДПРИЄМНИЦТВА».pdfНа офіційному веб-сайті Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» (www.dcecrp.ho.ua) розміщено друге видання із серії «Громадянське суспільство: досвід, професіоналізм, відповідальність» - практичний посібник «ВИКОРИСТАННЯ АДМІНІСТРАТИВНОЇ ЮСТИЦІЇ ДЛЯ СУДОВОГО ЗАХИСТУ ПРАВ ГРОМАДЯН».
Видання практичного посібника стало можливим завдяки підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в межах програми «Верховенство права» проекту № 39876 «Підвищення спроможності представників громадських організацій з малих населених пунктів захищати свої права використовуючи механізми адміністративної юстиції».
Видання розраховане на представників інститутів громадянського суспільства, працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, викладачів, студентів, аспірантів, науковців, а також широке коло читачів, які цікавляться різними аспектами взаємодії інститутів громадянського суспільства з органами влади.
Сподіваємося, що зазначене видання стане у нагоді громадським експертам та представникам інститутів громадянського суспільства, під час захисту своїх прав, свобод і законних інтересів.

На сайті розміщено електронну версію посібника для завантаження.Файли для завантаження:
практичний посібник «ВИКОРИСТАННЯ АДМІНІСТРАТИВНОЇ ЮСТИЦІЇ ДЛЯ СУДОВОГО ЗАХИСТУ ПРАВ ГРОМАДЯН».pdf30.04.2010 на офіційному веб-сайті Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» (www.dcecrp.ho.ua) розміщено перше видання із серії «Громадянське суспільство: досвід, професіоналізм, відповідальність» - практичний посібник «ГРОМАДСЬКА ЕКСПЕРТИЗА ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ В УКРАЇНІ: ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ».
Видання практичного посібника стало можливим завдяки підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в межах програми «Посилення впливу громадянського суспільства» проекту № 39624 «Розвиток спроможності інститутів громадянського суспільства проводити експертизу регуляторної діяльності місцевих органів виконавчої влади».
У практичному посібнику висвітлено інституційні та організаційні складові громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, концептуальні положення, методологічні підходи, а також проаналізовано існуючий вітчизняний досвід проведення громадської експертизи регуляторної діяльності місцевих державних адміністрацій Дніпропетровської області. Наведено практичні рекомендації та алгоритм проведення громадської експертизи, приклади запитів на проведення громадської експертизи, звітів та рекомендацій органам виконавчої влади за її результатами.
Видання розраховане на представників інститутів громадянського суспільства, працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, викладачів, студентів, аспірантів, науковців, а також широке коло читачів, які цікавляться проблемами організації та проведення громадської експертизи діяльності органів влади.
Сподіваємося, що зазначене видання стане у нагоді громадським експертам та представникам інститутів громадянського суспільства, під час організації та проведення громадської експертизи діяльності органів влади.

На сайті розміщено електронну версію посібника для завантаження.Файли для завантаження:
практичний посібник «ГРОМАДСЬКА ЕКСПЕРТИЗА ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ В УКРАЇНІ: ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ».pdf

30.09.2009
Стаття Літвінова О.В. та Андреєва О.М. у збірнику наукових праць Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України "Актуальні проблеми державного управління" №3 (33)

"НЕДОЛІКИ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ"
Файли для завантаження:
Текст статті


30.09.2009
Стаття Літвінова О.В. у збірнику наукових праць Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України "Актуальні проблеми державного управління" №2 (28)

"АУДИТ РЕГУЛЯТОРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЯК НАПРЯМ УДОСКОНАЛЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ"
Файли для завантаження:
Текст статті


26.07.2006
Матеріали семінару-тренінгу за участю представників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на тему:

"ЕФЕКТИВНЕ ЗДІЙСНЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ У СФЕРІ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСІ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ"

Місце проведення семінару-тренінгу: Дніпропетровська область, м. Павлоград, приміщення Павлоградської міської ради
Файли для завантаження:
Матеріали тренінгу